Ilgai laukta akimirka – pasirašyta sutartis dėl Raseinių rajono kultūros centro pastato rekonstravimo

[1]Pirmadienį, rugsėjo 20 d., dalyvaujant Raseinių rajono savivaldybės merui Andriui Bautroniui, mero pavaduotojui Kęstučiui Užemeckui ir Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiajam specialistui Egidijui Alijauskui, administracijos direktorius Edmundas Jonyla su konkurso laimėtoju UAB „Projektas KARMA“, atstovaujama komercijos direktoriaus Stasio Bružo, pasirašė sutartį dėl Raseinių rajono kultūros centro pastato rekonstravimo.
Šiemet planuojama užbaigti pagrindinės Kultūros centro salės tvarkymo darbus, kurie buvo nebaigti. Vėliau bus vykdomi II etapo (fasado tvarkymo) darbai, tačiau atsižvelgiant į rangos darbų sutarties pasirašymo datą, rangovas iki rugsėjo 27 dienos turėtų informuoti apie planuojamus darbus kitais etapais.
Savivaldybės vadovai tikisi, kad rangovas darbus atliks kokybiškai ir per numatytą laikotarpį, o gyventojai galės džiaugtis ne tik atnaujinta infrastruktūra, bet ir dar patrauklesniu kultūriniu gyvenimu Raseinių krašte.
Sutartyje numatytas darbų atlikimo terminas – 3 metai, su galimybe sutartį pratęsti du kartus po vienus metus. Sutarties vertė 4 417 683,21 Eur.