Įmontuota kapsulė ateities kartoms

Siųsti Versija spausdinimui

„Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti“ (Anatolis Fransas).
Liepos 7 d. 10.00 val. vyko Mirklių kaimo bendruomenei labai svarbus įvykis: į būsimų bendruomenės namų pamatą buvo įkastas laiškas, turintis simbolinę reikšmę ateities kartoms, su žinia, ką joms paliksime. Bendruomenė savo veikla įrodo, kad kuriame rytojų, jog ateities kartoms būtų gera augti, gyventi, klestėti Mirkliuose.
Mūsų kaimo bendruomenė įsikūrė 2014 m. rugsėjo 23 d., joje yra 48 nariai. Įgyvendiname įvairius projektus, organizuojame tradicinius renginius: Užgavėnes, „Pavasaris ir Mirkliuose“, „Paukščiai sugrįžta į Mirklius“, „Saugokime save ir kitus“, „Rudens gėrybių šventė“, Padėkos vakarą.
Didžiausia bendruomenės svajonė – turėti savo namus, todėl teikėme paraišką Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ konkursui ir gavome finansavimą vietos projektui „Viešosios erdvės Mirklių kaime sutvarkymas ir pritaikymas įvairiapusiškiems vietos gyventojų poreikiams“ įgyvendinti pagal vietos plėtros strategiją (sutarties Nr. RASE-LEADER-6B-I-4-4-2018). Projekto metu planuojama pastatyti Mirklių kaimo bendruomenės namus. Laišką pasirašė ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė asmenys, kurių sprendimai, pagalba ir darbai lėmė, kad tokie namai bus pastatyti. Tarp jų Savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Savivaldybės tarybos nariai, vietos veiklos grupės atstovai, Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė.
Per ceremoniją skambėjo Raseinių rajono kultūros centro tradicinės instrumentinės muzikos ansamblio „Dubysa“ dainos, o ją užbaigė vikaras kunigas Marius Bareiša – pašventino būsimus bendruomenės namus.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra