Ir sportas, ir pramoga

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 14 dieną kaimų bendruomenės „Saugailiai“ nariai su 10 baidarių leidosi į žygį Dubysos upe. Šią pramogą saugailiškiams dovanojo kaimo turizmo sodybos „Pakalnė“ savininkai Jolanta ir Eugenijus Aukštakiai, už tai jiems esame labai dėkingi.

Žygį pradėjome nuo Lakštingalos slėnio ir baigėme ties Betygala. Oras buvo gražus, net trumpam užklupęs lietus nesutrukdė plaukti ir grožėtis Dubysos pakrantėmis. Smagi kompanija, gera nuotaika leido atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių. Kai kurie iš mūsų plaukė su mažamečiais vaikais, ir tai nesukėlė jokių nepatogumų.

Šiemet tai jau antrasis mūsų žygis baidarėmis – liepos mėnesį bendruomenės pirmininkės Gitanos Lušienės iniciatyva Dubysos upe plaukėme su kaimo jaunimu.

Plaukimas baidarėmis – tai sportas ir pramoga visiems, mėgstantiems aktyvų poilsį gamtoje. Tai nėra sudėtinga, nereikia jokio ypatingo pasiruošimo. Kelionė baidarėmis patiks tiems, kurie nori savaitgalį praleisti tik dviese, ir tiems, kurie gamtos prieglobstyje nori pabendrauti ir papramogauti su šeima ar draugų kompanija.

Kaimų bendruomenės
„Saugailiai“ narys

Komentarų nėra