Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“

[1]

Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių diena. Ši diena svarbi tiems, kam nesvetimas noras tobulėti, asmeninis augimas, būdingos tobulumo paieškos, smalsumas ir suvokimas, kad norėdamas neatsilikti nuo pasaulio turi nuolat žengti žingsnelį pirmyn.
Kaip ir kiekvienais metais, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“. Rugsėjo 1-ąją į Raseinių miesto turgaus aikštę susirinko daugiau nei 250 Raseinių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentų ir mokytojų senjorų. Juos šiltai ir nuoširdžiai sveikino rajono meras Andrius Bautronis, Raseinių TAU dekanas prof. Antanas Norkus ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė. Svečiai pasidžiaugė gausiu renginio dalyvių skaičiumi, jų noru mokytis. Palinkėjo visiems sveikatos ir sėkmingų, įdomių studijų Raseinių TAU.
Šventės kulminacija tapo nuotaikingas grupės „Sadūnai“ koncertas, senjorai kartu dainavo, šoko. Mero iniciatyva nupirkti ir įteikti įvairiaspalviai kardeliai papuošė mokytojų senjorų rankas, o visi šventės dalyviai turėjo galimybę patys pasirinkti per pilietinę iniciatyvą „Padovanok senjorui knygą“ padovanotą knygą. Visiems, dovanojusiems ir taip sušildžiusiems šventės dalyvių sielas nauja knyga, nuoširdžiai dėkojame už gerumą ir pilietiškumą.
Kiekvienas šventės dalyvis jautėsi reikalingas, keliavo namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir viltingu nusiteikimu naujiems mokslo metams.

Nijolė Vežbavičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos
tarnybos metodininkė