Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“

Siųsti Versija spausdinimui

Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais. Kaip ir kiekvienais metais, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“. Rugsėjo 2-ąją Raseinių Šaltinio progimnazijos aktų salėje susirinko apie trys šimtai Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentų ir mokytojų senjorų. Šventinį renginį pradėjo Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikučiai, o juos parengė vadovė Otilija Petroševičienė. Pagerbti šventės dalyvių ir pasveikinti atvyko Raseinių r. savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Raseinių r. savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra.
Renginio kulminacija tapo nuotaikingas Liudo Mikalausko ir Egidijaus Bavikino koncertas su programa „Onyte, einam su manim pašokti“. Nuoširdusis aksominio balso savininkas L.Mikalauskas, artistiškas bei humoro jausmo nestokojantis dainininkas E.Bavikinas su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis nukėlė į tarpukario Lietuvos aristokratiškas koncertų sales ir kavines.
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos vykdoma pilietinė iniciatyva „Padovanok senjorui knygą“ šiemet išsiplėtė visos Lietuvos mastu. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų gerumą ir pilietiškumą: Alytaus Rotary klubui, Ariogalos lopšeliui-darželiui, Ariogalos gimnazijai, Giletai Barakauskienei, merui A.Bautroniui, Rasai Baležentytei, Giedrei ir Visvaldui Barčams, Liutaurui Degėsiui, Girkalnio pagrindinei mokyklai, Vaidai Jakaitienei, Mariui ir Brigitai Jovaišoms, Jurbarko Rotary klubui, Petrui Edmundui Kazbarui, Kauno Rotary klubui, Rotary klubui „Kauno Tauras“, Kauno Rotary klubui „Sumus“, Zitai Katkauskienei, Redai Kunickienei, Virginijai Kniečiūnienei, Vikai Masalskienei, Idai Matelienei, Rasai Mažeikienei, Vidutei Micevičienei, Rasai Norkienei, Astai Pagarauskaitei, Daivai Petrylaitei, Meilei Radavičienei, Reginos Ašmontienės knygynui, Raseinių Rotary klubui, Jovitai Sokienei, Astai Simonaitienei, Redai Stulgytei, Elenai Trepulei, UAB „Norvelita“ kolektyvui, Lenai Urmanienei, Rūtai Vanagaitei, Vidai Večerskienei, VšĮ „Atrask Raseinius“, Vilkaviškio Rotary klubui.
Šventinio renginio dalyviai turėjo galimybę patys pasirinkti mėgstamą knygą, o kiekvieną mokytoją senjorą nudžiugino mero iniciatyva nupirktos gėlės. Kiekvienas renginio dalyvis jautėsi reikalingas, keliaudamas namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir nusiteikimu naujiems mokslo metams.
Nijolė Vežbavičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos
metodininkė

Komentarų nėra