Iš palapinės – į sostą

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių krašto krapštotyrininkas

Politikų santykiai – nenuspėjami kaip valiutų kursai. Dar ne taip seniai atrodė, kad Raseinių tarybos narių Darbo partijos atstovo Romaldo Zubielosir Liberalų sąjūdžio nario Dainiaus Šadauskio santykiai yra prasti, net konfliktiški. Praėjusią gegužę, svarstant UAB „Raseinių šilumos tinklų“ ataskaitą, D. Šadauskis šios įstaigos atžvilgiu buvo nusiteikęs labai kritiškai, pabrėžė, kad sąskaitos už šildymą yra labai didelės.
Savotiškai į tokią pastabą sureagavo Raseinių šilumos ūkio ataskaitą gyręs R.Zubiela, kuris D.Šadauskiui patarė: jei nesugebi gyventi daugiabutyje, gyvenk palapinėje. Tokia replika sukėlė politikų apmaudą, o tarybos narė Ona Babonienė sakė, kad galėtų pasistatyti ir savo palapinę.
Atrodo, D.Šadauskiui į palapinę tikrai nereikės kraustytis, nes, kaip žinoma, jis neseniai buvo paskirtas Raseinių rajono meru. Šiame jo karjeros šuolyje bene svarbiausia tapo R. Zubielos parama. Kai šis politikas prieš porą savaičių gana netikėtai pareiškė, kad su savo partijos kolegomis palieka valdančiąją daugumą, iš karto atsirado gali-
mybė nuversti merą Petrą Vežbavi-čių. Tai ir buvo padaryta bei atvėrė D.Šadauskiui kelią į Raseinių rajono mero sostą.
D.Šadauskis ir R.Zubiela, atrodo, surūkė taikos pypkę, prieš tai užkasę karo kirvį, kuriuo buvo nukirsdintas P.Vežbavičius.
Ar tai reiškia, kad D.Šadauskis nebesidomės situacija UAB „Raseinių šilumos tinkluose“? Interviu savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ naujasis meras teigė, jog būtinai
domėsis. Pažiūrėsim, kaip bus iš tikrųjų.

Komentarų nėra