Ištieskime pagalbos ranką

Siųsti Versija spausdinimui

Kasmet Šiluvos gimnazijoje vykdoma socialinė pilietinė akcija „Ištieskime pagalbos ranką“. Šiemet ji skirta „Maisto bankui“ ir gyvūnų prieglaudai „Binada“ paremti. Socialinė pilietinė veikla – tai sudėtinė gimnazijoje įgyvendinamos bendruomenės stiprinimo programos dalis, ugdanti pilietinę ir socialinę kompetencijas, kurios formuoja bei stiprina mokinių socialinius įgūdžius, plėtoja dvasines asmens savybes, vertybines nuostatas, būtinas sėkmingai socialinei integracijai.
Lapkričio ir gruodžio mėnesiais gimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami aukoti įvairių maisto produktų „Maisto bankui“ ir skirti piniginę paramą beglobiams gyvūnams. Džiugu, kad prie akcijos prisijungė visa gimnazijos bendruomenė, jos artimieji ir jau prieš didžiąsias metų šventes Šiluvos gimnazijos atstovai apsilankė „Maisto banko“ įstaigoje, ten buvo nuvežta ilgo galiojimo maisto gaminių ir produktų. Šiaulių prieglaudai „Binada“ už suaukotas pinigines lėšas (iš viso 715 Eur) buvo nupirkta gyvūnams reikalingo maisto, kraiko, gultų ir kitų reikmenų jų priežiūrai. Mokinius pasitikusi gyvūnų prieglaudos savininkė Adelė papasakojo apie gyvūnų globą, jų priėmimą, kasdieninę priežiūrą, maitinimą ir vedžiojimą.
Pilietiškumas – tai neabejingumas kito žmogaus rūpesčiams ir skausmui. Jo neišmokstame patys savaime. Pilietinį jautrumą kitų vargams reikia ugdyti(-s). Ši paramos socialinė pilietinė akcija moko dalintis ir rūpintis kitais nesiekiant asmeninės naudos. Tad labai džiugu, kad Šiluvos gimnazijos bendruomenė yra pilietiška ir neabejinga. Labai smagu daryti gerus darbus, dar smagiau daryti juos visiems kartu. Ačiū prisidėjusiems prie šios akcijos!

Organizatoriai

Komentarų nėra