Istorinė vasaros palydėtuvių šventė Butkiškėje

Siųsti Versija spausdinimui

Tradiciškai paskutinį vasaros šeštadienį Butkiškės kaimo bendruomenė surengė Vasaros palydėtuvių šventę. Tai jau 22-oji mūsų bendruomenės rengiama šventė. Šiemet ji vyko įgyvendinant Valstybės paramos projektą. Lėšas šiai šventei skyrė Žemės ūkio ministerija.
Šauniosios bendruomenės moterys įspūdingai papuošė aikštę, buvo padaryta net Gedimino pilis. Istorikas Andrius Bautronis visiems papasakojo apie Gedimino laiškus, kokie tai laiškai ir kokia jų svarba Lietuvai. Vyko amatininkų mugė, vaikų piešinių konkursas istorine tema „Linkėjimai Vilniui ir Gediminui“, senovinių fotografijų paroda.
Daug džiugesio suteikė nuotaikingas grupės „Karaliai“ koncertas. Sveikinome gražiausios sodybos šeimininkus Liną ir Joną Čaplinskus. Dovanėles įteikėme būsimiems pirmokėliams ir naujagimių susilaukusiems tėveliams. Pasistiprinę sočiais pietumis dalyvavome senovinėse sporto varžybose – vyko kaladės metimas, vaikai bėgo maišuose, moterys mėtė batą ir kt. Vyko linksmi pakalbėjimai, pabendravimai. Grojant puikiems muzikantams Giedriui ir Antanui šokome ir linksminomės iki vėlaus vakaro.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie šios šventės surengimo ir taip gausiai susirinkusiems į šventę.
Linas Bielskis, bendruomenės pirmininkas

Komentarų nėra