Išvyka dviračiais

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 29 d. Gintaro kaimų bendruomenės kiemas buvo pilnas dviratininkų, pasiruošusių į išvyką dviračiais po bendruomenės apylinkes maršrutu Šarkiai–Andrušaičiai–Norgėlai–Paklaniai–Šarkiai.
Išvykos dalyviai, kurių mažiausiajai Kamilei Lukauskaitei dar tik vieni metai, patraukė Andrušaičių link aplankyti šiemet įmonės „Danspin“ pastatyto paminklo Andrušaičių kaimo partizanams atminti. Susipažinę su įamžintomis partizanų pavardėmis ir truputį atsipūtę, patraukėme į Norgėlų gyvenvietę, kur taip pat stabtelėjome atsigaivinti ledais ir gaiviaisiais gėrimais. Jais vaišino Norgėlų kaimo parduotuvės „Aibė“ savininkai M. ir A.Siriūnaičiai.
Toliau dviratininkų virtinė pasuko Paklanių kaimo link, kur įsikūręs bendruomenės nario Kęstučio Žongailos bičių ūkis.   Šeimininkai mus vaišino medumi iš korio, jo pasigardžiuodami ragavo visi išvykos dalyviai. Pasistiprinę vėl sėdome ant dviračių ir patraukėme į taip pat bendruomenės narių Stasio ir Aistės Keparučių sodybą. Čia mus svetingai priėmė sodybos šeimininkė Aistė, ji aprodė savo gražios, išpuoselėtos sodybos valdas.
Pajudėjus link kelionės tikslo – bendruomenės namų, gavome vestuvių pyrago, kadangi sutikome ir sustabdėme vestuvininkų palydą. Tad grįžome į bendruomenės kiemą su pilnu krepšiu lauktuvių, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.
Nulipę nuo dviračių, pasistiprinę pasiskirstėme į tris komandas ir tęsėme kovas įvairiose sporto rungtyse. Visos komandos buvo apdovanotos medaliais ir vertingais prizais.
Dėkojame mūsų nepavargstančiai organizatorei Jurgitai Gailienei, suorganizavusiai šį susibūrimą, gaminusiai medalius, kepusiai pyragus. Ačiū visiems bendruomenės nariams – susirinkusiems ir dalyvavusiems šiame renginyje. Kartais maži dalykai ilgam suteikia puikios nuotaikos, gerų emocijų ir puikių prisiminimų. Iki kitų kartų ir  geros vasaros visiems!
Greta Narbutienė,
bendruomenės narė

1 Komentaras

  1. Vestuvių vedėjai

    2020-09-22 15:56

    Fainai! O labai įdomu sužinoti, kas per vestuvių pyragas? Dažniausiai būna tortai :)