Išvyka į kapelų varžytuves Punioje

[1]Kovo 8 d. Butkiškės kaimo kapela vyko į Alytaus rajoną, vieną gražiausių jo vietų – Punią, kur vyko tradicinės respublikinės kapelų varžytuvės „Ant Nemuno kranto“. Renginys buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui paninėti. Išsakyta daug sveikinimų ir linkėjimų valstybinės šventės proga, pasveikintos moterys Kovo 8-osios – Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga.
Į varžytuves susirinko tikrai rimti konkurentai, kapelos iš visos Lietuvos: Vilkaviškio „Vingis“, Kauno rajono „Samanėlė“, Balbieriškio „Temela“, Radviliškio „Radvija“, Akmenės „Akmenės vyrai“ ir mes, Butkiškės kaimo kapela.
Salė prigužėjo pilna žiūrovų, jie turėjo ir balsavimo teisę – rinktis, už kurią kapelą atiduoti balsą. Visos kapelos atliko po keturis kūrinius. Nuskambėjo daug profesionaliai atliktų kūrinių. Varžytuvėms pasibaigus, kol buvo skaičiuojami žiūrovų balsai, koncertavo šventės šeimininkai – kapela „Punelė“.
Varžytuvių nugalėtojams įteikti renginio svečio žemės ūkio ministro A.Palionio įsteigti piniginiai prizai: 1 vieta – 200 eurų, 2 vieta – 150 eurų, 3 vieta – 100 eurų.
Varžytuvėse Butkiškės kaimo kapelai pavyko iškovoti trečią vietą. Buvome labai sužavėti ir nustebinti, kad žiūrovų simpatijos atiteko ir  mūsų kaimo kapelai.
Dėkojome renginio organizatoriams už profesionaliai, šventiškai surengtą renginį, už šiltą priėmimą, už gausiai susirinkusių žiūrovų aplodismentus ir vaišes.
Vilma Augustinavičienė,
Butkiškės kaimo kapelos dalyvė