Išvyka į Klaipėdą

[1]Kalėdų stebuklas lengvai peržengia laiką ir erdvę. Todėl Kalėdų Senelis mus pasiekia įvairiausiais keliais: sniego, dangaus-žvaigždžių rogėmis, net nusileidžia per kaminą! O į Klaipėdą jis atkeliaus, be abejo, vandens keliu! Ir apsigyvens per šventes Kopgalyje, kur marios susitinka su jūra ir yra įsikūrę delfinų namai. Delfinariumas taps stebuklingais Kalėdų Senelio rūmais, kur krištolinio parko fontanai trykšta dovanomis, kur su snaigėmis valso ritmu sukasi Kalėdų Senelio padėjėjai ir draugai delfinai.
Gruodžio 10 d. Šiluvos gimnazijos 7, 8 ir 9 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Neringa Šlopšniene, Janina Nyderiene ir Daiva Stoškiene vyko į Klaipėdos delfinariumą stebėti ,,Kalėdinės pasakos su delfinais“. Šį jauną, gražų kolektyvą lydėjo ir Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė. Ji kasmet aktyviai dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“.
G. Andraitienė keleivius pasveikino ir priminė, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, pravedė instruktažą, kaip reikia laikytis eismo taisyklių. Ekskursantams buvo išdalinta po šviesą atspindintį atšvaitą, juos dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Taip užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyks į Klaipėdą ir grįš į namus.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė