Išvyka į parką
Birželio 4 dieną Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ ugdytiniai iš „Boružiukų“, „Voriukų“, „Smalsučių“, „Obuoliukų“, „Nykštukų“ grupių vyko į Kauno apskrities sporto šventę, skirtą Tarptautinei olimpinei dienai, Vaikų gynimo ir Pasaulinei gamtos apsaugos dienai paminėti. Vaikai Kauno Ąžuolyno parke dalyvavo trikrepšio, olimpinės myliukės ir mylios bėgimo varžybose.
Šventės dalyviai ir nugalėtojai apdovanoti padėkos medaliais, dovanėlėmis, diplomais.
Karolina Zakutauskienė,
socialinė pedagogė

