Įvyko pirmieji salės futbolo pirmenybių susitikimai

Versija spausdinimui

Prasidėjo atviros Raseinių rajono salės futbolo 5×5 pirmenybės, jose dalyvauja 5 komandos iš Raseinių, Kelmės ir Kauno.
Pirmieji į aikštę išbėgo „Danspin“ ir „Duokim garo“ (Kaunas) futbolininkai. Susitikimo pradžioje Kauno ekipa rengė daug pavojingų atakų, kol galiausiai buvo pasiektas įvartis. Sulig pirmojo kėlinio pabaiga „Danspin“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Antrame kėlinyje kur kas solidžiau, tiksliau rungtyniavo „Danspin“ ir pelnytai laimėjo šias rungtynes rezultatu 7:2. Nugalėtojams po 3 įvarčius pelnė Darius Vizbaras ir Kornelijus Petrauskas, 1 pridėjo Deividas Montvilas. „Duokim garo“ komandoje abu kartus pasižymėjo Arnoldas Stakionis.
Kitose vakaro rungtynėse susitiko „Helano“ ir Raseinių KKSC komandos. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai rungtyniavę „Helano“ futbolininkai siuntė tikslius smūgius į varžovų vartus ir sužaidus 16 minučių pirmavo solidžia persvara (5:0). Antroje rungtynių dalyje jauniesiems KKSC auklėtiniams nepavyko atkurti intrigos, tad pergale rezultatu 10:4 džiaugėsi „Helanas“. Jiems 4 įvarčius pelnė Tadas Kasparas, 3 – Ramūnas Arštikis, 2 – Džiugas Grigaitis ir 1 – Mindaugas Kalenda. KKSC ekipoje 2 kartus pasižymėjo Eimantas Striūga, po 1 Domantas Striūga ir Titas Taučas.
Vasario 15 d. Raseinių TVM sporto salėje nuo 19.20 val. susitiks „Helanas“ su „Kražante“ (Kelmė) ir nuo 20.35 val. Raseinių KKSC su „Duokim garo“. Antradienį (vasario 20 d.) nuo 19.20 val. rungtyniaus „Kražantė“ ir „Danspin“, o nuo 20.35 val.
„Duokim garo“ ir „Helanas“.

Darius Gricius

Komentarų nėra