J?gas iband? URM rinktin?s

Versija spausdinimui

Karpyn?s sporto ir laisvalaikio klube vyko Baltijos ali? usienio reikal? ministerij? (URM) krepinio turnyras, skirtas naryst?s ES 10-me?iui pamin?ti. ? Karpyn? atvyko trys URM rinktin?s: Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Prie turnyro atidarym? Lietuvos URM iband? j?gas su Raseini? Prezidento Jono emai?io gimnazijos rinktine. Visgi stipresni pasirod? Lietuvos URM darbuotojai.

Po turnyro atidarymo pirmieji kovas prad?jo Lietuvos ir Latvijos URM rinktini? krepininkai. Visas rungtynes atsilikin?j? lietuviai tik ketvirto k?linio pabaigoje pataik? du sud?tingus tritakius sugeb?jo persverti rungtyni? rezultat? ir ikovojo pergal? 60:56. Ilgai pergal?s v?sti Lietuvos URM krepininkai negal?jo, nes j? jau lauk? Estijos URM rinktin?. is susitikimas lietuviams klost?si daug lengviau. Vis? laik? kontroliav? rungtynes jie varovus ?veik? 61:51. Ikovojusi dvi pergales, Lietuvos URM tapo turnyro nugal?toja. Paskutiniame susitikime Latvijos ir Estijos URM rinktin?s kovojo d?l antros vietos. Intrigos nesulaukta, latviai 72:51 nugal?jo estus.

Sportininkai liko labai patenkinti turnyro organizavimu ir s?lygomis. Neabejotinai visus suav?jo ir raseinik?s ok?jos, kurios linksmino minut?s pertrauk?li? metu. aid?jai neband? aptarin?ti joki? taktini? schem?, tik steb?jo ir palaik? okan?ias merginas.