Ką kalba vanduo?

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių lopšelis-darželis „Liepaitė“ įgyvendina projektą „Vanduo gydo ir teikia malonumus“ ir vienas iš uždavinių yra sudaryti tinkamas sąlygas, pratintis prie sveiko įpročio gerti vandenį, tyrinėti, eksperimentuoti ir kaupti žinias apie vandens savybes ir naudą gyvybei.
Kovo mėnesį suorganizuota nuotraukų paroda „Ką kalba vanduo…?“ Šios parodos tikslas – siekti, kad per patyriminį ugdymą kiekvienos grupės vaikai patirtų eksperimentų, tyrimų galią su vandeniu, suvoktų vandens savybes, jo naudą sveikatai, gyvybei. Nuotraukų paroda – tai pasidalijimas gerąja darbo patirtimi tarp mokytojų. Lankydami parodą vaikai pamatė daug užfiksuotų akimirkų iš įvairių eksperimentų ir siekia tai išbandyti grupėse. Džiaugiamės vaikų motyvacija ir noru pažinti, patirti, prisiliesti ir išbandyti.
Kovo 22 dieną visame pasaulyje buvo minima Pasaulinė vandens diena. Vanduo – gyvybiškai svarbus visam organizmui atliekant biologines funkcijas ir svarbiausia medžiaga, palaikanti gyvybę žemėje. Šią dieną paminėjo ir mūsų lopšelio-darželio bendruomenė. Kiekvienam ugdytiniui, atėjusiam į darželį, buvo įteiktas vandens „Žalia giria“ buteliukas. Klabėdami su vaikais įsitikinome, kad jie turi supratimą, koks yra svarbus vanduo mūsų gyvenime. Dalijant vandenį mokytojams, pedagogams, darbuotojams supratome, kad visa bendruomenė siekia sveiko gyvenimo būdo ir tampa pavyzdžiu ugdytiniams.
Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę gerti švarų vandenį ir šio biuro specia­listei Laimai Galinaitienei, prisidėjusiai prie šio projekto įgyvendinimo.
Roma Kasparavičienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Komentarų nėra