Kai širdy suskamba

Siųsti Versija spausdinimui

Šeima – didžiausias turtas. Kas turi ją, darnią ir mylinčią, yra pats laimingiausias žmogus. Su savaisiais, kurie tave išklauso, paguodžia, palaiko, jautiesi saugus, žinai esąs mylimas ir reikalingas. Šeimoje žmogus įgyja visa, kas yra svarbiausia gyvenime: išmoksta rūpintis artimaisiais, išauga kaip brandi ir atsakinga asmenybė. Juk čia, jaukiausioje buveinėje – šeimos namuose, išgirstame pirmuosius muzikos garsus. Gal mamos niūniuojamą lopšinę?
Tarptautinės šeimos dienos proga RRKC Nemakščiuose ir RRKC Plikiuose kultūrinių renginių organizatorės Lina Andrulienė ir Jolita Lukonaitienė surengė respublikinę muzikuojančių šeimų šventę. Labai džiugu, kad į kvietimą dalyvauti atsiliepė net 20 muzikuojančių kolektyvų. Savo atliekamų kūrinių įrašus šeimos siuntė iš daugelio Lietuvos rajonų: Anykščių, Panevėžio, Pasvalio, Kėdainių, Jonavos, Tauragės, Šakių, Raseinių, Šilalės, Vilkaviškio ir Lazdijų. Dainavo ir grojo visos kartos, visais galimais giminystės ryšiais susiję žmonės: tėvai, vaikai, anūkai, žmonos, vyrai, broliai, seserys, marčios, žentai.
Gegužės 15–30 dienomis kiek­vieną vakarą „Alio Raseinių“, RRKC Nemakščiuose, RRKC Plikiuose feisbukų paskyrose skambėjo vis kito kolektyvo kūrinys. Muzikavo instrumentinės, vokalinės grupės. Ypač malonu buvo klausytis kelių šeimos kartų dainuojamų lietuvių liaudies dainų. Skambėjo Lietuvos bei užsienio kompozitorių kūriniai, kai kurie atlikėjai pateikė savo kurtas melodijas. Buvo ne tik gera klausyti, bet ir įdomu matyti vis kitas grupes, pajusti emocines šeimų sąsajas. ,,Dainavimas – ne tik saviraiška, bet ir puiki bendravimo forma, stiprinanti artimų pomėgių turinčios šeimos ryšį“, – teigia atlikėjai.
Feisbuko paskyrose skambantys kūriniai sulaukė daugiau kaip 350 tūkstančių perklausų. Organizatorės dėkoja visoms šeimoms už sukurtą gražią šventę ir tiki, kad kitais metais galės visus pakviesti į muzikuojančių šeimų fiestą Nemakščiuose. Už renginio sklaidą dėkojame „Alio Raseinių“ feisbuko redaktoriui Vytaliui Judickui.
Lina Andrulienė,
RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių
organizatorė

Komentarų nėra