Kalėdinė edukacija Katauskių bibliotekoje

Versija spausdinimui

Gruodžio 15 d. susirinko gražus pulkelis bibliotekos lankytojų pabūti kartu dar 2023 metais ir sukurti kalėdinių dekoracijų bibliotekai.
Pristačiau nuveiktus geros valios darbelius ir pakviečiau, kad kartu sukurtume bibliotekai 3 didelius „Angelo sparnus“, kurie papuoš bibliotekos langus. Aktyviai įsijungė visi dalyviai ir sukūrėme didelį gražų stebuklą. Atsidėkodama už buvimą kartu visus 2023 metus, padovanojau kiekvienam renginio dalyviui savo rankų darbo pagamintus gražuolius „Angelo sparnus“ ir palinkėjau, kad balti angelo sparnai suteiktų dar daugiau jaukumo, ramybės, taikos kiekvieno namuose. Buvo dovanų ir biblio­tekai. Nijolė ir Arvydas Požėrai padovanojo naujausią Kristin Hannah knygą „Tolimi krantai“.
Popietė tęsėsi prie karštos arbatos, skanių naminių pyragų ir skanaus aukštaitiško kugelio, kurį iškepė Elytė, o žemaitišku kugeliu vaišino Zuzana. Klausėme Antano Miceikos kalėdinių eilių.
Dėkoju visiems dalyvavusiems, džiugu ir gera buvo su jumis. Daug sveikatos ir dar daug gražių mūsų susitikimų 2024 metais.
Ingrida Staponienė,
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Katauskių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Komentarų nėra