Kalėdinė eglutė – džiaugsmas mažiesiems

Siųsti Versija spausdinimui

Šventiniu šurmuliu ir gera nuotaika Lenkelių kaimo bendruomenės vaikučiai, jų tėveliai ir seneliai gruodžio 17 dienos popietę pasitiko Kalėdų Senelį su pilnu maišu saldainių ir dovanėlių. Jis atskriejo, kaip ir priklauso tokią sniegingą žiemą, žirgelio tempiamomis rogutėmis. Kartu atsivežė pagalbininkę Beždžionėlę, ji ir dovanų maišą nešti padėjo, ir Senelio lazdą saugojo.
Skambėjo muzika, šventės dalyviai šoko, dainavo, žaidė. Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė į ratelį kvietė ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius, senelius.
Dovanų Kalėdų Senelis veltui nedalino. Kiekvienas vaikas privalėjo parodyti, ko išmoko mokykloje arba namuose per praėjusius metus. Vieni deklamavo eilėraštukus, kiti dainavo, o už tuos, kurie buvo dar per maži demonstruoti savo talentus, turėjo pasirodyti tėveliai. Iškeliaudamas pas kitus vaikučius dalinti dovanėlių, Kalėdų Senelis leido mažiesiems nuo eglutės pasiimti po žaisliuką, nes šį kartą eglutė buvo papuošta tikrais vaikų žaislais ir rankų darbo puošmenomis.
Pasidžiaugę gautomis dovanomis vaikučiai ir jų tėveliai vaišinosi šventiniu pyragu, saldainiais ir kvapnių, dar vasarą rinktų žolelių arbata.

Jolanta Gudeikytė,
Lenkelių kaimo bendruomenės narė

Komentarų nėra