Kalnų kvartalo bendruomenės rudenėlio sporto šventė

Siųsti Versija spausdinimui

Spalvingas ruduo rugsėjo 10-osios dienos popietę džiugino Kalnų kvartalo bendruomenės narius ir subūrė į kasmetinę bendruomenės parke vykstančią sporto šventę. Buvimas kartu ir naujų narių įsitraukimas mus jungia, leidžia plėstis ir augti kartu su savo bendruomene.
Džiaugiamės, kad dėl vykdomo projekto „Kalnų kvartalo bendruomenės veiklos stiprinimas“ šiais metais įdiegta elektra, ji pasitarnauja vykdant veiklas. Taip pat įsigijome vėliavą su stovu, skaidrius tentus pavėsinei nuo vėjo, lietaus ir girliandas. Atnaujinome žaidimų ir sporto erdves, jas papildė nauja vaikiška čiuožykla, balansinė, spyruoklinė sūpynė „Arkliukas“, krepšinio, futbolo ir tinklinio kamuoliai, tinklinio aikštelės žymėjimo juostos ir greitojo badmintono rinkiniai. Aktyviausi bendruomenės nariai vyko į ekskursiją.
Kiekvieno bendruomenės nario pagalba ir prisidėjimas prie mūsų kuriamos parko erdvės mums leidžia turėti jaukų, tvarkingą parką. Čia susiburiame ir rengiame šventes, jos tapo kiekvienų metų tradicija, kaip ir šių metų sporto šventė.
Šurmulio ir geros nuotaikos apsuptyje vyko sportinės rungtys – buvo spiriami futbolo įvarčiai, mėtytos baudos, pasaga, batas ir smiginis. Sveikiname pirmų vietų rungčių nugalėtojus Dovydą, Enriką, Naidą ir Joną!
Maži vaikučiai linksmai leido laiką piešimo erdvėje, dūko ant pripučiamo batuto, skanavo skrudintus kukurūzus, o gardžia žuviene bendruomenės narius vaišino Aleksas.
Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenės nariai Sandra Maslauskienė ir Edgaras Juška sukuria puikią šventės nuotaiką, prisideda prie renginio programos koordinavimo.
Dėkojame svečiams, kurie skyrė laiko pabūti kartu su mūsų bendruomene – Raseinių miesto seniūnui Artūrui Milašauskui, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Irmai Juknevičienei, Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnei Giedrei Deveikienei, Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro direktorei Astai Stanaitienei.
Bendrystė mus stiprina, moko ir leidžia augti. Akivaizdu, kad Kalnų kvartalo bendruomenė auga ir tvirtėja puoselėdama aplinką, kurdama tradicijas, kurios metai iš metų tapo įpročiu kiekvienam bendruomenės nariui. Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam bendruomenės nariui, prisidėjusiam prie rudeniškos sporto šventės.
Donata Globienė

Komentarų nėra