Kalnujuose pristatyta I. Mažintienės poezijos knyga „Meilė“

Siųsti Versija spausdinimui

Poezija – sielos muzika. Kiek­vienam ji skirtinga. Vieni mėgsta klasiką, džiazą, bliuzą, kitiems patinka liaudiška muzika, folkloras, treti klausosi roko ar popmuzikos. Taip ir su poezija – kiekvienas turi atrasti savo sielai artimus garsus ir žodžius. Bet vienas žodis, randantis vietą visų širdyse, yra „meilė“. Tai visus vienijantis jausmas. Meilė tėvams, vaikams, meilė vyrui ar moteriai, meilė gimtajam kraštui, meilė poezijai.
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Kalnujų filialas ir Raseinių kultūros centras Kalnujuose surengė Irenos Mažintienės poezijos knygos „Meilė“ sutiktuves. Knygoje surinktos eilės rašytos su meile, knyga gimė iš meilės ir yra apie meilę. Tai pirmoji Irenos poezijos knyga. Juk nesvarbu, kada parodysi aplinkiniams savo kūrybą, svarbu turėti svajonę ir užsispyrimo ją įgyvendinti.
Į knygos sutiktuves susirinko Irenos artimieji, draugai, buvę ir esami kaimynai, buvę bendradarbiai, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė.
Bendradarbius labai nustebino knygos atsiradimas, nes jie net neįtarė, kad ši darbšti moteris gali kurti eiles. O Irenos dukra Laima pasakojo, kad savo nebaigtuose prirašyti mokykliniuose sąsiuviniuose matydavo mamos eilėraščių, bet į juos tada nekreipdavo dėmesio. Gerai pasikapsčius namo palėpėje tikriausiai būtų galima rasti tokių sąsiuvinių.
Irena kukliai klausėsi sveikinimų, padėkų ir linkėjimų. Ji sakė, kad eilėraščių turinti ir dar vienai poezijos knygai. Smagu, kad Kalnujų padangėje atsirado dar viena meniška siela. Nekantriai lauksime naujos poezijos knygos.
Daiva Myniotienė,
Kalnujų filialo bibliotekininkė

Komentarų nėra