Karjeros galimybių mugė

Versija spausdinimui

Gegužės 23 dieną rajono ugdymo įstaigų 8–12 klasių mokiniai skubėjo į Karjeros galimybių mugę. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba kartu su Raseinių technologijos ir verslo mokykla pirmą kartą mūsų rajone suorganizavo šį renginį, pakvietė aukštųjų ir profesinių mokyklų bei darbdavių atstovus. Susirinkusius svečius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Gailė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė ir Raseinių technologijos ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Sakalauskienė. Puikią nuotaiką kūrė Raseinių technologijos ir verslo mokyklos mokytojas ir mokiniai, dovanodami dainą ir šokį.
Karjeros galimybių mugėje sulaukėme viso būrio svečių: Vytauto Didžiojo universiteto, Klaipėdos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Kauno technikos kolegijos, Panevėžio kolegijos, Kelmės profesinio rengimo centro Tytuvėnų skyriaus, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Klaipėdos turizmo mokyklos, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos atstovų. Atvykusiems į mugę mokiniams buvo pristatomos studijų krypčių programos, aptariami stojimo balai, išsamiai pristatomos profesijos, kurias galima įgyti kiekvienoje mokymosi įstaigoje. Atvykę universitetų studentai dalinosi savo studijavimo patirtimi, profesinių mokymo centrų atstovai žavėjo kūrybiškumu pristatant specialybių įvairovę. Į mugės šurmulį įsitraukė Šiaulių regiono Karjeros planavimo skyriaus vyriausiosios specialistės ir Užimtumo tarnybos Raseinių skyriaus vedėja Drąsė Butkienė.
Renginyje lankėsi UAB „Danspin“ ir UAB „Norvelita“ darbdavių atstovai. Jie pristatė savo įstaigas, mokinius supažindino su darbo galimybėmis. Raseinių neįgaliųjų paslaugų užimtumo centro atstovai surengė parodą ir džiugino mūsų akis centro lankytojų padarytais rankdarbiais.
Džiaugiamės, kad pavyko suburti universitetų, kolegijų, profesinio rengimo centrų, darbdavių atstovus į bendrą renginį, kuriame rajono ugdymo įstaigų mokiniai praplėtė žinias apie profesijų įvairovę, jų pasirinkimą, sužinojo apie studijų galimybes.
Raseinių rajono švietimo pagalbos
tarnybos karjeros specialistės

Komentarų nėra