Kaulakių biblioteka kviečia į nuotaikingą renginį

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 25 d. Kaulakių bibliotekoje rengiamas Kamilės Birgės knygos „Nuodėmės, kurios gyvena tarp mūsų“ sutiktuvės. Jauna kūrėja atvyks iš Kauno, kur ji gyvena ir dirba. Tai antras rašytojos kūrybinis darbas. Pirmasis – knyga „Kasdien vis labiau“ išleista 2019 m.
K. Birgė, tikrasis jos vardas Ramunė Birgerienė, rašo meilės romanus ir turi nemažą būrį tokių romanų gerbėjų. Jų yra ir Kaulakių bibliotekoje. Kai kas galvoja, kad meilės romanai tik lengvas skaitalas, bet tai netiesa. Juos daugiausia skaito moterys ir joms šie romanai yra geriausias vaistas nuo rutinos, įtampos ir nerimo. Jie gelbėja, kai norisi atitrūkti nuo rūpesčių, vargų, pabėgti iš realybės, atsipalaiduoti. Skaitydami knygas galime pasinerti į herojų gyvenimus, kartu su jais mylėti, nekęsti, verkti ir juoktis. Meilės romanai leidžia pasinerti į fantazijų pasaulį, kuriame viskas visada baigiasi laimingai nepaisant išbandymų – nusivylimų ir praradimų. Būtent šis žanras leidžia pajusti visas gyvenimo spalvas ir siausti vaizduotei. Ilgai ir laimingai – taip įsivaizduojama kiekvienos meilės istorijos pabaiga ir jos sulaukus širdyje plečiasi neapsakomai geras jausmas. Kaip sako skaitančiosios, kuo daugiau šių „rožinių, saldžių“ knygų, tuo geriau. Tik meilė suteikia sparnus. Meilė viskam: žmogui, gamtai, gyvūnui, net darbui reikia meilės. Knygos irgi yra meilė. Būtent meilės romanai yra tos knygos, kurias geriausiai pavyksta išjausti kartu su herojais.
Kviečiame į susitikimą su K. Birge, galbūt kas dar nepamėgo meilės romanų juos pamėgs po susitikimo su nuolat geros nuotaikos, besišypsinčia ir spinduliuojančia nuoširdumu rašytoja. Išgirs, apie ką rašoma naujajame jos romane.
Smuiku grieš raseiniškė Danielė Aleksaitė, VDU Švietimo akademijos Vilniuje studentė, ji neseniai grįžo į Lietuvą iš Italijos, kur studijavo pagal Europos Sąjungos mainų programą „Erasmus+“. Daug anksčiau nepatirtų įspūdžių teko patirti Danielei studijuojant ir koncertuojant Italijoje. Ji griežė smuiku simfoniniame orkestre. Apie tai ji pati galėtų papasakoti plačiau.
Lauksime visų, kas domisi meilės romanais ar norėtų pasiklausyti D. Aleksaitės atliekamų kūrinių.
Zita Gedminienė,
Kaulakių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra