,,Kelių remonto grupės“ darbininkai vietoj pinigų gauna tik pažadus

Siųsti Versija spausdinimui

Arūnas DAMBRAUSKAS

„Pinigų negauname nuo birželio mėnesio ir niekas mums nepaaiškina, ko galime tikėtis ateityje“, – tokias frazes iš eilinių įmonės darbuotojų žurnalistas išgirdo apsilankęs bendrovės „Kelių remonto grupė“ („KRG“) Raseinių padalinyje ir pašnekinęs teritorijoje sutiktus žmones.
Nors buvo pats vidurdienis, tačiau darbuotojai jau skirstėsi namo. „Darbo nėra. Pažiūrėkite – visa technika stovi kieme“, – sakė vyrai. Jie teigė, kad dauguma ieško darbo kitose bendrovėse.
„Iš tiesų, darbuotojų pas mus mažėja. Tai nėra gerai. Tačiau stengiamės išlaikyti branduolį“, – savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ sakė įmonės generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas.
Bendrovei jis pradėjo vadovauti praėjusios vasaros pradžioje. Pasikeitus vadovams, buvo tikimasi, kad susitvarkys atsiskaitymas su darbuotojais. Tačiau taip neįvyko. S.Dobilinsko paprašėme paaiškinti, kodėl neatsiskaitoma su žmonėmis.
„Negalima sakyti, kad visiškai neatsiskaitoma. Pagal galimybes mokame, bet ne visiems vienodai.
Įmonės finansinę situaciją sunkina tai, kad užsakovai naudojasi sutartyse numatytais atsiskaitymų atidėjimais. Be to, nemenką dalį gaunamų pajamų turime skirti statybinėms medžiagoms įsigyti“, – aiškino S.Dobilinskas.
Kalbėdamas apie ateitį, įmonės vadovas pabrėžė, kad žiemos sezonas kelininkams yra sunkus laikotarpis, todėl finansinės situacijos pagerėjimo tikėtis sunku. Jo teigimu, įsiskolinimas darbuotojams turėtų būti sumažintas kitą mėnesį.

Komentarų nėra