Keramikos darbų paroda

Siųsti Versija spausdinimui

Rugsėjo 7 d. Šiluvoje vyko respublikinio renginių ciklo „Šiluvos devyndienis 2019“ atidarymas. Jame buvo pristatyta Aušros Grendaitės keramikos darbų paroda „Angelas Tau“, organizuota Šiluvos bibliotekininkės ir renginių organizatorės.
Angelus kurianti A.Grendaitė sako, kad angelai jos gyvenime atsirado atsitiktinai, tačiau dabar jos gyvenimas be jų neįsivaizduojamas. Ji yra labai laiminga ir džiaugiasi, kad angelai ją surado, o dabar autorė jais gali dalytis su kitais.
Be sustojimo ir su didžiuliu užsidegimu ir meile A. Grendaitė gali pasakoti ne tik apie angelų atsiradimą, bet ir apie juos pačius. „Keramika susidomėjau prieš kelerius metus, o angelai į mano mintis užsuka tiesiog savaime. Jie užgimsta mintyse, plazdena širdyje ir prasideda mano rankose pasitelkus fantaziją ir molį. Kurti angelus yra gera ir lengva, o svarbiausia – tai mane pačią augina. Juk tai nėra šiaip molis! Angelas – tai begalinė globa ir neįkainojama apsauga, tai gali paliudyti daugybė žmonių, jau turinčių mano sukurtų angelų. Man tai didžiausias įvertinimas ir žinia, kad tai, ką darau, yra svarbu. Angelai gali skraidyti, nes neturi sunkių minčių. Ir jūs taip galite!“
A.Grendaitės kūrybos darbų paroda-pardavimas „Angelas Tau“ RRKC Šiluvoje svečiuosis iki rugsėjo 15 dienos, kviečiame apsilankyti.
Neringa Aleksandravičiūtė

Komentarų nėra