Kinas po atviru dangumi Raseinių krašte

Siųsti Versija spausdinimui

Jau nuo 2017 m. VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda kasmet džiugina Raseinių krašto gyventojus ir svečius nemokamu lietuvišku kinu po atviru dangumi. Šiemet visus kvietėme pažiūrėti dokumentinį filmą „Kernagis“ Raseiniuose ir Ariogaloje.
Liepos 21 d. vakarą visi neabejingi šviesaus atminimo Vytauto Kernagio gyvenimo istorijai ir kūrybai rinkosi į Maironio parką. Jau šeštus metus iš eilės organizuojamas renginys įrodė, kad raseiniškiai yra lietuviškų filmų gerbėjai – čia susirinko rekordinis žiūrovų skaičius, daugiau nei 300! Liepos 27 d. šio filmo rinkosi žiūrėti ariogališkiai RRKC kiemelyje.
Kino filmas „Kernagis“ – pirmasis dokumentinis pasakojimas apie maestro V. Kernagį. Tai vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų išpažintis, visos jo kartos dienoraštis ir liudijimas, kad nepakeičiamų yra. Režisierius Andrius Lekavičius žiūrovus kviečia leistis į V. Kernagio pasaulį, kuris pirmą kartą atveriamas pasitelkus intymų ir nematytą šeimos archyvą.
Džiugu, kad kiekvienais metais nemokamus kino seansus po atviru dangumi pamilsta vis daugiau žiūrovų. Dėkojame visiems atėjusiems Raseiniuose ir Ariogaloje!
Rugpjūčio 11 d. 21.30 val. visus kviečiame į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos vasaros estradą – čia nemokamai rodysime „Sidabrinės gervės“ laureatės Marijos Kavtaradzės filmą „Išgyventi vasarą“, jis pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu.

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

Komentarų nėra