Kitame sezone varžysis su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis

Siųsti Versija spausdinimui

Šį sezoną jaunieji Raseinių krepšininkai su 65 ekipomis varžėsi U12 berniukų krepšinio čempionate ,,Pirmasis iššūkis“. Po sėkmingo žaidimo grupėje jauniesiems krepšininkams teko įveikti pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą. Laimėta serija prieš vilniečius atvedė raseiniškius į TOP-16 etapą. Šiame etape Raseinių kūno kultūros ir sporto centro ekipai nepavyko iškovoti tiesioginio kelialapio į A divizioną, tad dėl galimybės kitame sezone varžytis jame teko susigrumti su dar viena komanda iš Vilniaus.
Sostinės KM III ekipa raseiniškiams neketino lengvai pasiduoti ir po pralaimėjimo pirmajame susitikime žaisdami namuose išlygino serijos rezultatą. Lemiamos rungtynės vyko Raseiniuose, tad aikštės šeimininkai palaikomi tėvelių nepraleido puikios progos šią seriją užbaigti sau palankiu rezultatu. Atsidavimas ir ryžtas krepšinio aikštelėje virto pergalės šokiu. Jaunieji krepšininkai rungtynes laimėjo 72:51 ir iškovojo teisę kitame sezone varžytis su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis. Sveikiname krepšininkus, komandos vyr. trenerį Karolį Lendzevičių bei jo asistentą Tomą Totulį su puikiu pasiekimu!

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro
informacija

Komentarų nėra