Klubo „Žygis“ taurė mažiesiems

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Tik pasibaigus suaugusių lauko teniso turnyrui, sporto klubo „Žygis“ kortą užkariavo jauniausi klubo lauko teniso žaidėjai ir žaidėjos– jiems buvo surengtas turnyras.
Vaikai turėjo galimybę pasitikrinti savo jėgas, parodyti, ką išmoko per šį treniruočių sezoną. Turnyre dalyvavo devyni sportininkai – septyni berniukai ir dvi mergaitės.
Varžybos prasidėjo nuo apšilimo. Emocijų netrūko, jas vaikai reikšti tikrai moka. Buvo malonu stebėti didelį jų norą nugalėti savo priešininką, vaikai stengėsi iškovo-
ti pirmuosius savo trofėjus ir prizus, kurie pastūmėtų dar daugiau treniruotis ir siekti aukštesnių rezultatų. Aišku, vaikučiams buvo supaprastintos taisyklės, jie rungtyniavo mažesnėje aikštėje, bet pasiekti pergalę vis tiek nebuvo lengva. Visos kovos baigdavosi apylygiais rezultatais.

Kadangi mergaičių buvo tik dvi, tai jos parungtyniavusios su berniukais pradėjo savo finalinę kovą. Susitiko Eglė Vaitkutė ir Iveta Žiuraitytė. Po gana lygios kovos Eglė
Vaitkutė įveikė savo varžovę. Ji iškovojo pirmąją vietą ir turnyro taurę.
Berniukų susitikimai buvo dar atkaklesni, buvo atiduota labai daug jėgų ir noro. Šį kartą į finalą pateko Audrius Vaitkus ir Karolis Lukauskas. Sporto klubo „Žygis“ taurė atiteko Audriui Vaitkui, antroje vietoje liko Karolis Lukauskas.

Turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, kuriais labai džiaugėsi, o turnyro nugalėtojai – taurėmis. Puiki popietė artėjo į pabaigą. Prie bendro vaišių stalo vaikučiai buvo pavaišinti tortu ir gaiviaisiais gėrimais. Nuostabu matyti šviečiančius iš džiaugsmo vaikų veidus, girdėti jų juoką. Lauksime kitų susitikimų teniso aikštynuose.

Komentarų nėra