Koks bus startas!!!

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas Tučas

RKL lyga

Vasario 19 dieną Kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, naujojoje sporto arenoje, vyko draugiškas susitikimas su LKL lygoje besigrumiančia Palangos „Naglis-Adakris“ ekipa. Kadangi varžybos buvo draugiškos, tikėtis didelės ir žūtbūtinės kovos dėl pergalės nevertėjo. Buvo galima laukti tik puikių ir malonių akimirkų. Taip ir atsitiko, abi komandos džiugino susirinkusius aistruolius puikiais metimais ir gražiais derinukais. Bet visos šventės turi pabaigą… Rungtynių baigtis – Raseinių „Rasai“ 79:82 Palangos „Naglis“.  Raseinių ekipoje sužibėjo Vidmantas Užkuraitis – 28 tšk., Vaidas Trepočka – 17 tšk., Nerijus Karlikanovas – 14 tšk.Savaitgalį paaiškėjo mūsų komandos priešininkai atkrintamosiose RKL lygos varžybose. Pirmajame etape mūsų komanda susitiks su Telšių „Tichė“ komanda. Telšių komanda reguliariajame sezone savo pogrupyje užėmė tik dvyliktą vietą, o mūsų komanda savo grupėje buvo penkta. Negalima nuvertinti varžovų, bet vis tik tikimės, kad šį etapą mes įveiksime. Jau šį penktadienį, vasario 25 dieną, 18.00 val., žaisime pirmąsias rungtynes savo arenoje, o jau kitą dieną – atsakomąsias rungtynes svečiuose. Šiame etape komandos rungtyniaus iki dviejų pergalių.Rajono krepšinio lyga    .

Rajono krepšinio lygoje tęsiasi kovos. Šią savaitę vyko penki susitikimai. Vasario 18 dieną susitiko „Jauniai-1“ – „Danspin-1“ komandos. Rungtynės buvo atkaklios. Pirmąjį kėlinuką geriau sužaidė „Jauniai-1“ komanda, sugebėjusi jį laimėti rezultatu 18-16. Analogiškas buvo ir antrasis kėlinukas, kurį tokiu pat rezultatu laimėjo „Jauniai-1“. Bet tai buvo tik pusė darbo. ,,Danspin-1“ krepšininkai net negalvojo taip lengvai atiduoti pergalės. Po didžiosios pertraukos jie sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas, bet ir trečiąjį kėlinuką pralaimėjo vienu tašku. Paskutinį kevirtį labai blogai sužaidė jaunieji krepšininkai, jie turėjo pripažinti vyresnių „Danspin-1“ krepšininkų pranašumą. „Jauniai-1“ – „Danspin-1“ 66-77 (18-16), (18-16), (20-19), (10-26). Nugalėtojų komandoje pasižymėjo A.Jonkus – 22 tšk. Antrosiose rungtynėse susitiko „Legionieriai“ ir „Danspin-2“ komandos. Šiose rungtynėse „Danspin- 2“ komanda užtikrintai įveikė „Legionierius“. „Legionieriai“ – „Danspin-2“ 54-76 (14-32), (10-19), (16-14), (14-11). „Danspin-2“ komandoje pasižymėjo D.Vasiiauskas – 27 tšk.Vasario 20 dieną susitiko „Julisa“ – „Dairena“. Šį susitikimą laimėjo
„Julisa“, nesuteikusi svečiams iš Ariogalos jokių šansų. „Julisa“ – „Dairena“ 107-79 (30-16), (19-21), (22-17), (36-24). Nugalėtojų gretose pasižymėjo J.Petkevičius – 39 tšk.
Antrasis susitikimas buvo kur kas aktyvesnis. Jame susitiko „Žerminalis“ ir „Vidukelė“. Labai vienodo pajėgumo komandos, todėl ir kova vyko taškas į tašką. „Vidukelė“, geriau sužaidusi paskutines akimirkas ir privertusi varžovus juos stabdyti pražangomis, taip gaunant galimybę netrukdant pelnyti taškus, laimėjo šį susitikimą. „Žerminalis“ – „Vidukelė“ 75-79 (18-17), (21-23), (20-21), (16-18). Nugalėtojų gretose pasižymėjo T.Banys – 21 tšk.
Trečiajame susitikime žaidė „Jauniai-1“ ir Girkalnio „Autolera“ komandos. Jaunieji krepšininkai, žaisdami antras varžybas šią savaitę,priešinosi daugiau patirties turintiems varžovams, bet pergalei jėgų neužteko, jieturėjo pripažinti varžovų pranašumą. „Jauniai-1“ – Girkalnio „Autolera“ 81-93 (14-21), (24-28), (26-17), (17-27). Nugalė-tojų gretose pasižymėjo N.Karlikanovas – 19 tšk.
Keičiasi varžybų laikas – vasario 25 dieną (penktadienį) 18 val. susitinka „Žerminalis“ ir „Danspin-1“. Vasario 27 dieną (sekmadienį) 15 val. „Jauniai-1“ – „Julisa“, 16.30 val. „Dairena“ –„Vidukelė“, 18.00 val. „Joseda“ – „Autolera“.

Šachmatai. Rajono pirmenybės

Vasario 20 dieną prasidėjo Raseinių rajono šachmatų asmeninės atrankinės pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 14 Raseinių miesto šachmatininkų, kurie burtų keliu buvo suskirstyti į du pogrupius. Iš kiekvieno pogrupio į finalinį baigiamąjį etapą patenka tik I-II vietas iškovoję žaidėjai. Visi šachmatininkai puikiai vienas kitą pažįsta, nes dažnai žaidžia ir treniruojasi kartu. „A“ pogrupyje po dviejų ratų akivaizdūs lyderiai buvo du – puikiai tą dieną rungtyniavo A.Gardauskas ir A.Maciukevičius. Bet viskas pakrypo keista linkme, nes A.Gardauskas, patyręs pralaimėjimą prieš kur kas jaunesnį varžovą, taip ir negalėjo susikaupti tolimesnėms kovoms. Puikų kovingumą pademonstravo R.Barčas, bet, deja, jam tai nepadėjo patekti į finalinį etapą. Iš „A“ grupės į finalinį etapą pateko A.Maciukevičius – I vieta ir R.Stonys – II vieta. „B“ pogrupyje akivaizdus lyderis buvo A.Pralgauskas, kuris ir reitingų atžvilgiu yra kur kas aukščiau už savo varžovus, tai jis ir įrodė savo žaidimu. Po 3 ratų visi šachmatininkai, išskyrus A.Pralgauską, turėjo po 1 tašką, ir kiekviena partija buvo labai svarbi. Viskas sprendėsi paskutinėse partijose. Iš šios grupės į finalinį etapą pateko A.Pralgauskas – I vieta ir V.Kančauskas – II vieta. V.Kančausko išėjimas į kitą etapą nepriklausė nuo jo, tai priklausė nuo A.Pralgausko ir A.Bartkaus žaistos partijos baigties. Raseinių rajono šachmatų asmeninių pirmenybių finalinis etapas numatomas kovo mėnesį.

Stalo tenisas

Šių metų vasario 20 dieną Raseinių specialiojoje mokykloje vėl susirinko pajėgiausi rajono stalo tenisininkai. Čia vyko rajono vyrų asmeninės stalo teniso pirmenybės. Kova prie stalų vėl buvo atkakli, visi pirmenybėms buvo puikiai nusiteikę. Kaip parodė varžybų eiga, šį kartą labai gerai pasiruošęs buvo Antanas Žibas, kuris ir iškovojo pirmąją vietą. Antroji atiteko Romualdui Morkevičiui, trečioji – Daugirdui Rimkui.

Komentarų nėra