Kol dar svirpia žiogai…

Siųsti Versija spausdinimui

Vėsokas ruduo suteikė motyvaciją surengti rudenišką, bet jaukų pavakarojimą „Kol dar svirpia žiogai“ jaukiuose bendruomenės namuose. Todėl penktadienio vakaras mūsų sielas pripildė geriausių pojūčių ir nuotaikų. Ir kas gi buvo šiame pavakarojime? Svarbiausia, kad į gražų Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorės Gervinėje Žanetos Vaištarienės sukurtą, bendruomenės merginų Neringos Rudytės ir Agnės Margevičiūtės į namus atneštą pakvietimą atsiliepė ir su savo šeimomis atvyko abiejų kaimų gyventojai.
Teatralizuotu ir labai nuotaikingu Angelės ir Jono pasirodymu prasidėjęs vakaras tęsėsi dėkojimu šių metų darbštuoliams savanoriams. O jų visas būrys – net keturiolika. Už kaimo gėlynų, žydinčių dekoracijų auginimą, sodinimą ir puoselėjimą dėkojome Genutei Urniežienei, Aušrai Mickevičienei, Laimai Franckevičienei, Aušrai Margevičienei ir Editai Petroševičienei. Už nuolatinį ūkiškų darbų atlikimą, savo įrankių naudojimą, dalyvavimą gražinant kaimo aplinką dėkojome Dariui ir Laimai Aniuliams, Dariui Mickevičiui, Danutei ir Laimučiui Veceliams, Rolandui Oliuškevičiui, Vygantui Vaištarui ir Raimondui Bukauskui. Už stropų ir meile alsuojantį pirštinių, kojinių ir šlepečių mezgimą kalėdinei akcijai organizuoti dėkojome L. Franckevičienei ir G. Urniežienei. O už kultūrinio gyvenimo organizavimą, naujų idėjų generavimą bendruomenėje, puslapio feisbuke administravimą ir kitus ūkinius darbus esame dėkingi Ž. Vaištarienei. Įteikus padėkas ir simbolines dovanas renginio charizmatiški vedėjai Žaneta ir Modestas pakvietė pasiklausyti svečių iš Ariogalos krašto – ansamblio „Radasta“ (vadovė Renata Aleksiejienė) atliekamų dainų ir kartu padainuoti. Dainos žinomos, tad dainavome ir lingavome kartu pritardami. Daina keitė dainą, o tarp jų buvo įdomių minklių, žaidimų jaunoms šeimoms, smagių užduočių: ir kaip svogūną greitai supjaustyti, ir kaip kiaušinius pyragui suplakti. Tad nuotaikų ir šypsenų buvo kupinas vakaras. Neatsiejama pavakarojimo dalis buvo ir piknikas. Tad garuojantis sultinys, kvepiantys kibinai ir visų susinešti patiekalai subūrė visus pasišnekėti ir smagiai pašokti – ir vaikus, ir jaunimą, ir vyresniuosius.
Meniškas renginio pavadinimas „Kol dar svirpia žiogai“ labai atitiko jaukų vakarą, jo laikas ištirpo kaip viena minutė. Atsisveikinome iki adventinio pavakarojimo, kuriam jau esame su Žaneta apsvarsčiusios, kokį svečią pakviesime ir ką įdomaus pasiūlysime.
Esu labai dėkinga šio renginio vedėjams Ž. Vaištarienei ir M. Rimkui, ansamblio „Radasta“ vadovei R. Aleksiejienei, paminėtiems darbų savanoriams ir visiems vakaro dalyviams.
Jūratė Garliauskienė,
bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra