Kompetencijų ugdymas – pamatas, ant kurio statomas Lietuvos švietimo rūmas

Versija spausdinimui

Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla įgyvendina „Erasmus+“ programos projektą „Kompetencijos augina esamą ir būsimą profesionalą“. Praėjusių metų pabaigoje septyni transporto priemonių remontininko specialybės I–II kursų mokiniai stažavosi Lenkijoje, kur praktinius įgūdžius tobulino įmonių „Nissan“ ir „Toyota“ autoservisuose. Mokinius per vizitą lydėjo projekto koordinatorė, Gimnazijos skyriaus vedėja Jovita Žeižienė.
Pasak jos, projekto metu įgyvendinamos veiklos leidžia ugdyti bendrąsias ir profesines mokinių kompetencijas, įgyti reikalingų praktinių įgūdžių, o kartu tai ir galimybė praplėsti akiratį, susipažinti su kita kultūra, užmegzti naujų tarptautinių pažinčių, kurios šiandieniniame globaliame pasaulyje kiekvienam jaunam žmogui itin svarbios.
„Projekto veiklos prisideda prie pažangios visuomenės formavimo, kadangi leidžia skatinti mokinius būti atvirus naujovėms, padeda labiau jas suprasti, nebijoti pokyčių, nebijoti klysti – tai svarbios detalės siekiant pažangios visuomenės kintančiame pasaulyje“, – projekto svarbą ir prasmę akcentuoja jo koordinatorė J. Žeižienė.
Projekto metu mokiniai įgijo darbo su pažangiomis technologijomis patirties, reikšmingos kasdieniame profesiniame darbe, taip pat darbo kolektyve patirties, susipažino su sprendimo priėmimo atsakomybėmis. Be to, mokiniams, dalyvavusiems šiame „Erasmus+“ programos projekte, buvo suteiktos galimybės patobulinti bendrąsias kompetencijas, tokias kaip gebėjimą komunikuoti, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, įgyti bendrakultūrinių kompetencijų.
„Dalyvavimas projektuose – vienas ryškiausių reiškinių mūsų mokyklos gyvenime. Džiaugiamės galimybe dalyvauti, tobulėti, pažinti“, – teigia projekto dalyvis Deividas.

Raseinių technologijos ir
verslo mokyklos informacija

Komentarų nėra