Konkursas „Mokykla namuose: atradimai ir iššūkiai“

Siųsti Versija spausdinimui

Karantino laikotarpiu vyko rajoninis 1–12 klasių mokinių, mokytojų ir tėvų kūrybinių darbų konkursas „Mokykla namuose: atradimai ir iššūkiai“. Jį organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Konkurso tikslas buvo plėtoti emocinį sąmoningumą skatinant mokinius, mokytojus ir tėvus išreikšti savo patirtį bei emocijas, kylančias dėl nuotolinio mokymosi, bei ugdyti kritinį mąstymą skatinant nuotolinio mokymosi situacijoje įžvelgti teigiamus ir neigiamus aspektus.
Konkurso dalyviai buvo kviečiami šią temą interpretuoti kūrybiškai. Buvo galima ne tik piešti įvairiomis technikomis, bet ir kurti eilėraščius, pasakojimus, instaliacijas, maketuoti kompiuteriu, fotografuoti.
Konkurse su savo kurtais piešiniais dalyvavo ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji kūrėjai Agnieška Aukštakytė, Astrėja Vaitkevičiūtė, Orinta Masiulytė, Justas Gudaitis, Augustė Bulotaitė, Medėja Vaitkevičiūtė, Meida Ramonaitė, Džiugas Micevičius ir Jonė Klimaitė. Visi šie piešinių autoriai tapo konkurso diplomantais 1–4 klasių ir 5–8 klasių grupėse. Jie apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir dovanėlėmis.
Dailės studijos kūrėjai ne tik puikiai pasirodė konkurse, bet ir suteikė galimybę kartu su kitais laureatais pasigrožėti savo kūriniais. Darbai publikuoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos internetinėje svetainėje.
Dalia Rapalytė,
RRKC dailės studijos vadovė

Komentarų nėra