Konkursas „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“

Siųsti Versija spausdinimui

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla tęsia tradiciją: Kauno regiono profesinės mokyklos kasmet organizuoja profesinių mokymo įstaigų lietuvių kalbos konkursą „Raštingiausias būsimasis darbuotojas“. Organizavimo teisė atitenka konkurso nugalėtojui. Prieš dvejus metus raseiniškiai šventė pergalę, tad ruošėsi konkurso organizavimui. Šis procesas užtruko dvejus metus – juk šalyje paskelbta ekstremalioji situacija neleido susiburti draugėn.
Džiugu, kad atėjus 2022-iesiems Raseinių technologijos ir verslo bendruomenė galėjo pakviesti į konkursą mokinius ne tik iš Kauno regiono, bet ir iš visos Lietuvos profesinių mokymo įstaigų. Sulaukta 25 dalyvių iš Alytaus, Klaipėdos, Šeduvos, Elektrėnų, Kauno, Vilniaus, Raseinių profesinių mokymo įstaigų. Mokinius lydėjo 14 mokytojų. Konkursą papildė veiklos mokiniams ir mokytojams. Pastarieji dalyvavo ekskursijoje, kurią vedė VšĮ „Atrask Raseinius“ vadovas ir gidas Arnas Zmitra, o mokinių parengusios dvi edukacijas laukė Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotojos Lina Kantautienė ir Lina Vapsevičienė.
Renginio pabaigoje svečiams pristatytas mokykloje įgyvendinamas tvarumo projektas „Mums rūpi ateitis“: ne tik virtualia, bet ir realia forma. Svečiams muzikinį prizą padovanojo mokytojai Darius Bagdonas, Deivis Koba ir mokyklos mokiniai.
Konkurso nugalėtoja tapo Lukrecija Kaktaitė (Klaipėdos turizmo mokykla, mokytoja Lina Juškienė).
Jovita Žeižienė,
Všį Raseinių technologijos ir verslo mokyklos Gimnazijos skyriaus vedėja

Komentarų nėra