Konkurso „Balta pasaka“ nugalėtojas

Siųsti Versija spausdinimui

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos dailės ugdytojų draugija ketvirtus metus paeiliui organizuoja žiemiškai jaukų respublikinį piešinių konkursą „Balta pasaka“. Moksleiviai skatinami pasirinkti mėgstamą piešimo priemonę (guašą, akvarelę, tušą, kreideles ar kt.), duoti galios vaizduotei ir kūrybiškai atskleisti baltos pasakos temą.
Konkurso organizatoriai sulaukė beveik 1 000 darbų iš visos Lietuvos. Buvo atrinkti 42 laureatų piešiniai, jie eksponuojami Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje.
Gruodžio 10 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko piešinių konkurso „Balta pasaka“ darbų parodos atidarymo šventė, į ją buvo pakviesti konkurse dalyvavę moksleiviai kartu su pedagogais.
Šiame konkurse dalyvavo ir 4 Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažieji kūrėjai. Jaunasis menininkas Tadas Ambrozaitis tapo laureatu 11–14 metų amžiaus grupėje. Jo kūrinys „Kalėdų rytas“ pateko į geriausiųjų dešimtuką. Tadui buvo įteiktas laureato diplomas ir konkurso organizatorių dovana. Padėkos už kūrybiškumą įteiktos trims mažosioms dailininkėms: Agnieškai Aukštakytei, Augustei Danieliūtei ir Liepai Juškaitei.
Dėkojame Raseinių kultūros centro administracijai už galimybę dalyvauti laureatų apdovanojimų šventėje. Džiaugiamės ir sveikiname T.Ambrozaitį!
Dalia Rapalytė, dailės studijos vadovė

Komentarų nėra