Krapštotyros baruose

Siųsti Versija spausdinimui

Arūnas DAMBRAUSKAS

Raseiniuose pasirodė nitratų medžiotojai

Nitratas yra labai sunkiai sugaunama šmėkla, nes jis, kaip ir būdinga visoms šmėkloms, yra nematomas. Neturi nei skonio, nei kvapo. Dažniausiai šmėkla nitratas gyvena šuliniuose, per vandenį įsėlina į žmogaus organizmą ir ima jį graužti iš vidaus. Nustatyta, kad šių klastingų vaiduoklių yra pilni šuliniai. Neseniai Raseiniuose pasirodė nitratų medžiotojai – šioje srityje besispecializuojanti bendrovė. Specialistai skelbiasi galintys patikrinti šulinius, juos išvalyti ir padėti iškovoti Raseinių rajonui nepriklausomybę nuo nitratų.

Ką malti girnomis?

Raseiniuose pasirodė keistas skelbimas: perku akmenines girnas. Ką šiais laikais galima malti akmeninėmis girnomis. Nebent š…Bet artėjant rinkimams, toks malimas gali duoti ir naudos.

Raseiniuose karaliauja karpiai

Auksines žuveles ištiko visiška krizė. Niekam jos nebereikalingos. Vieną auksinę žuvelę (tai tokia dekoratyvinių žuvų rūšis) galima nusipirkti tik už 10 litų. Auksinės žuvelės ypač nuvainikuotos Raseiniuose, nes čia karaliauja karpiai, turintys savo rezidenciją – ,,Karpynę“. Joje gero karpio porcija nekainuoja mažiau dešimties litų.

Komentarų nėra