Krepšinio turnyras Karpynėje

Siųsti Versija spausdinimui

Albertas VILIMAS

2010 m. rugpjūčio  7 d. kaimo turizmo sodyboje ,,Karpynė“ vyko krepšinio 3×3 varžybos UAB ,,Norvelitos“ prizams laimėti. Norą dalyvauti varžybose pareiškė 24 komandos iš Raseinių ir kitų rajonų savivaldybių. Dalyvių, gimusių 1999 – 1995 metais,  grupėje dalyvavo 4 komandos. I-ąją vietą iškovojo ,,Laukinių“ komanda, kuriai atstovavo Tomas Klikna, Žygimantas Poška, Linas Jakimavičius  ir Paulius Živatkauskas.

Gimusiųjų 1993 – 1994  metais grupėje dalyvavo 5 komandos. Vyko labai atkakli kova, ir trys komandos  patyrė po 1 pralaimėjimą, todėl buvo skaičiuojamas tarpusavyje įmestų ir praleistų taškų santykis. Pirmoji vieta atiteko ,,Tornado“ komandai, kuriai  atstovavo Aurimas Juozaitis, Tomas Jankauskas ir Mindaugas Lukonaitis.

Daugiausia komandų – net 14 dalyvavo pagrindinėje grupėje. Tai dalyviai, gimę 1992 -1997 metais. Jos buvo suskirstytos į 4 pogrupius ir komandos, juose užėmusios 1 ir 2 vietas, tęsė kovas atkrintamosiose varžybose jau vieno minuso sistema. Nugalėjo mūsų rajono ,,Rapala“ komanda,  finale įveikusi sportininkus iš Akmenės.  ,,Rapala“ komandoje žaidė Audrius Petrokas, Justas Petkevičius, Donatas Drimeikis ir Erikas Kaupaitis.

Dėl III vietos kovojo Viduklės miestelio komanda ir svečiai iš Rietavo. Nugalėjo  Viduklės komanda, kuriai atstovavo Tomas Totulas, Tautvydas Banys, Modestas Žukauskas ir Tomas Jurevičius.

Vyriausių dalyvių grupėje varžėsi 2 komandos – „Norvelita“ ir ,,Tornado“. Varžybos baigėsi 10:10, tačiau I-oji vieta pripažinta „Norvelitos“ komandai, nes ,,Tornado“ pirmoji pradėjo žaidimą su kamuoliu. ,,Norvelitos“ komandai atstovavo Jordanas Kenstavičius, Deividas Koba, Artūras Bitvinskas ir Linas Misevičius.             .

Visų nugalėtojų ir prizinių grupių komandų žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais.       Prizus įteikė pagrindinis rėmėjas, UAB ,,Norvelita“ generalinis direktorius Jordanas Kenstavičius.

Komentarų nėra