Krepinis

Versija spausdinimui

Mindaugas TU?AS
Kovo 29 dien? Raseini? technologijos ir verslo mokyklos sporto sal?je susitiko sal?s eimininkai Raseika ir kaim? bendruomen?s Vidukl? komanda. Suaidus 4 min. rezultatas buvo lygus (6-6), o likus aisti 3 min., jau pirmavo kaim? bendruomen?s Vidukl? krepininkai (16-11). Ta?iau tai n? kiek nesutrikd? eiminink?, kurie persv?r? rezultat? savo naudai ir laim?jo k?lin? (22-23). Po pertrauk?l?s viskas pasikeit? Raseika niekaip nesugeb?jo susitvarkyti su prieinink? puolimu ir tur?jo pripainti j? pranaum?. Rezultatas triukinantis kaim? bendruomen?Vidukl? Raseika 103-74. Antrajame susitikime ? aikt? ib?go patyrusi Karpyn?s ir jauna Lukn?s komandos. Pirmasis k?linys, kaip ir visas susitikimas, buvo labai atkaklus ir malonus akiai. Grei?iau su startiniu jauduliu susitvark? Lukn?s krepininkai pa?m? iniciatyv? ? savo rankas ir, ?gij? 5 tak? pranaum?, neleido prieininkams priart?ti, Lukn? laim?jo ? k?lin? rezultatu 22-28. Antrajame k?linyje Karpyn?s krepininkai v?l paband? kilti ? turm?,bet jaunesni varovai neleido jiems to padaryti. ? didi?j? pertrauk? Lukn? i?jo tur?dama solid? dvienkl? pranaum? (38-55).
Po didiosios pertraukos nors ir labai steng?si Karpyn?s krepininkai sumainti rezultat?, bet tai jiems sunkiai sek?si. Varovai laik? ?gyt? dvienkl? pranaum? ir net negalvojo jo paleisti i savo rank?. Po trij? k?lini? 62-77 pirmavo Lukn?. Ketvirtasis k?linys prasid?jo labai atkakliai. Karpyn? ne ta komanda, kuri gali leisti sau pralaim?ti, jie juk vyresni ir daugiau patirties turintys krepininkai, dauguma j? atstovavo m?s? miestui Lietuvoje, tod?l nuo pat k?linuko pradios ?m?si darbo, nes tai jau buvo lemiamas k?linys ir paskutin? galimyb? kak? pakeisti. D?dami daug pastang? jie sugeb?jo pasivyti varovus ir, likus aisti 0,7 sek., sumainti atsilikim? iki trij? tak?, bet paskutines sekundes labai gerai suaid? Lukn?s krepininkai sugeb?jo laim?ti susitikim?. Karpyn? Lukn? 90-95. Balandio 1 dien? Karpyn?s arenoje susitiko aiginys ir Danspin-2. Labai gerai suaid? pim?j? k?lin? ir laim?j? j? net 21-8 aiginio krepininkai neileido iniciatyvos i savo rank? ir utik-rintai laim?jo susitikim?. aiginys Danspin-2 71-57, 21-8, 19-20, 19-13, 12-16). Nugal?toj? gretose pasiym?jo G. Astasevi?ius 16 tk. Antrajame susitikime aid? Jauniai-1 prie Dairen?. Pirmas k?linys buvo suaistas lygiu rezultatu, antrasis Dairenos komandos laim?tas minimaliu skirtumu, bet
intriga iliko. Labiau patyr? Dairenos krepininkai sugeb?jo ?rodyti savo pranaum? prie jaunesnius varovus ir laim?ti tre?i? ir ketvirt? ketvir?ius bei ikovoti
nors nelengv?, bet ?tikinam? pergal?. Jauniai -1 Dairena 90-107 (24-24, 19-20, 26-30, 21-33). Nugal?toj? gretose pasiym?jo M. ?ei?ys 26 tk.
Balandio 4 dien? vyko dar du susitikimai. Pirmiausiai susitiko Girkalnio Autolera ir erminalis. Buvo tik?tasi kovos, bet rungtyni? eiga parod? visai k? kit?.
Autolera atvyko paj?giausios sud?ties, rimtai nusiteik? iam susitikimui. erminalio suoliukas buvo praretintas d?l traum?, bet inant komand? ne?vertinti jos b?t?
klaida, tod?l Autolera nuo pat pradi? ?m?si rimto darbo ir laim?jo pirm?j? k?linuk? net 25-10, taip ?gydama solid? pranaum?. Antrajame dar prid?jo devynis takus. Reikia paym?ti, kad i komanda turi savo brai? ir rungtynes daniausiai laimi apie 20 tak? skirtumu, tiesiog susikuria sau j?, o po to aidia savo malonumui ir i?rovams. Autolera erminalis 98-74 (25-10, 30-21, 22-24, 22-19). Nugal?toj? gretose pasiym?jo V. Trepo?ka 18 tk.
Antrajame susitikime aid? Danspin-1 prie Josed?. Vir? atkaklios kovos d?l pergal?s, netr?ko nei technini?, nei nesportini? praang?. Rungtynes geriau prad?j?
Josedos krepininkai per pirm?j? k?linuk? ?gijo 9 tak? pranaum?, bet tai buvo tik pirmoji rungtyni? dalis. Antrajame jau dominavo Danspin krepininkai, kurie ir
laim?jo j? (28-20). Ieinant ? didi?j? pertrauk?, rezultatas buvo 47-48 Danspin komandos naudai. Po pertraukos v?l geriau suaid? Josedos krepininkai, kurie laim?jo k?linuk? (19-25) ir ?gijo iok? tok? pranaum?. Paskutini?jame gana nerezultatyviame ir nervingame k?linuke, kuris baig?si 11-13, savo pergal? ?tvirtino Josedos krepininkai ir laim?jo ? sunk? susitikim? 76-86 (19-28, 28-20, 18-25, 11-13). Nugal?toj? gretose pasiym?jo A. Zinkus 25 tk.