Kruizas Ryga–Stokholmas–Cinevila

Siųsti Versija spausdinimui

Kelionės iniciatorė Raseinių rajono tarybos narė Aldona Ona Radčenko savo pasiūlymu uždegė Nemakščių bendruomenės santalkos narius, todėl aš, kaip bendruomenės pirmininkė, ėmiausi darbo.  Didžiulė grupė keliauninkų rugpjūčio 10–12 d. išsiruošėme į kelionę. Keliavome per Lietuvą, Latviją. Rygoje grožėjomės senamiesčiu: Rygos pilimi ir gynybine siena su Parako bokštu ir Švedų vartais, Domo katedra ir vienuolyno kompleksu, Rotušės aikšte, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodgalvių“ gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, senamiesčio gatvelių labirintais. Pailsėjome „Lido“ pramogų centre. Vakare kruiziniu laivu išplaukėme į Stokholmą. Laive diskotekos, naktiniai klubai, kavinės, karaokė, šou programos –viskas mus labai sužavėjo.
Ryte atplaukėme į Stokholmą. Dalyvavome apžvalginėje ekskursijoje po miestą, dažnai vadinamą Šiaurės Venecija. Aplankėme Karalių rūmus, miesto Rotušę, kurioje vyksta Nobelio premijų įteikimas, grožėjomės įspūdingu Stokholmo senamiesčiu. Aplankėme karališkojo laivo „Vaza“ muziejų. Vakare laivu išvykome į Rygą. Laive vėl diskotekos, sauna, restoranai ir kt.  Dvi naktis nakvojome laivo kajutėse.
Kupini įspūdžių vėl įsiliejome į įprastą kasdienį ritmą, tik su daug geresne nuotaika.
Ekskursijos dalyvių vardu dėkoju Tarybos narei A.O.Radčenko, ekskursijos vadovui, gidui Raimundui Petroševičiui ir labai paslaugiam vairuotojui Gintarui.
Regina Pratašienė,
Nemakščių bendruomenės santalkos pirmininkė

Komentarų nėra