Kvalifikaciniu žygiu baigtas „DofE“ programos įgyvendinimas

Siųsti Versija spausdinimui

VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos komanda: Evelina Blinstrubaitė, Martynas Bakutis, Agota Bagdonaitė, Gabija Marcinkutė, Modestas Buivydas, Deimantė Bakutytė, birželio 14–15 dienomis dalyvavo „DofE“ programos kvalifikaciniame žygyje bronzos ženkleliui gauti. Mokiniai išsikėlė tikslą – eidami 25 kilometrus Dubysos slėniu fiksuos vaizdu 3 pasirinktus objektus, parengs Beždžionių tilto techninį aprašymą, surengs linksmąsias fotosesijas ir pieš 3 objektų eskizus.
Žygis užtruko 2 dienas ir 1 naktį. Nakvoti mokiniai apsistojo prie Beždžionių tilto Betygaloje, kur gaminosi vakarienę, bendravo. Mokinių veiklą, kaip reikalauja „DofE“ programos standartas, stebėjo žygio vertintojas Dainius Babilas – visos Lietuvos „DofE“ žygių koordinatorius, ir mokyklos žygių vadovas Darius Bagdonas. Grįžus į galutinį išbandymų nuotykio tašką žygio vertintojas kalbėjosi su visa komanda. Mokiniai įvardino stipriąsias ir silpnesnes žygio vietas, ką darytų kitaip, jei vėl susiruoštų vieni leistis į tokią linksmą nuotykių kelionę. Mokiniams nuotaiką pakėlė paskutinė D. Babilo užduotis: žygį reikėjo įsivaizduoti kaip dviratį ir kiekvienam įvardinti, kuria dviračio dalimi jie įsivaizduoja esą ir kodėl. Buvo smagu, kad mokiniai buvo ir skambučiu, ir grandine, ir vairu. Vadinasi, kiekvienas rado savo vietą žygio metu.
Kita diena (birželio 16-oji) buvo skirta žygiui aptarti, vaizdo ir filmuotai medžiagai peržiūrėti, įspūdžiams pasidalinti. Mokiniai užpildė „DofE“ programos ORB užrašines ir išsiuntė ataskaitą žygio vertintojui.
Jovita Žeižienė, „DofE“ programos mokykloje koordinatorė

Komentarų nėra