Kviečia „Girkalnio griežynė 2022“

Siųsti Versija spausdinimui

Gyvenimas pilnas netikėtumų, pavojų ir sunkumų. Bet ne tik to. Gyvenime yra ir džiaugsmo, neblėstančių prisiminimų, žinoma, jei tuo gyveni. Nors praėjusių metų „Girkalnio griežynės 2021“ atsiminimai nenugrimzdo į praeitį, jau esate viliojami naujam muzikos jausmų potyriui.
Taigi nuotykių ištroškusiems, pamišusiems dėl lietuviškos muzikos ir pramogų tęsiame tradiciją ir skelbiame: šeštadienį, rugpjūčio 27 d.,
12 val. vėl visi esate laukiami Girkalnyje, Vingio gatvės vasaros estradoje, kur vyks tradicinė aštuonioliktoji respublikinė kapelų šventė „Girkalnio griežynė 2022“.
Atvykusiems garantuojame skambios dainos, smagaus šokio, geros nuotaikos terapinį seansą, kurį nemokamai paruošė Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ ir „Mituva“, Šedbarų liaudiškos muzikos kapela ir „Svaja“ iš Tytuvėnų, Pagėgių krašto kapela „Vaivorykštė“, Jurbarko kraštui atstovaus kapela iš Raudonės, Tauragės kraštui – kapela „Kamana“ iš Sartininkų, Raseinių kraštui – Kalnujų „Kalnuja“ ir Girkalnio „Gojus“.
Vienas senovės išminčius yra pasakęs: „Ne mes klausomės muzikos, o muzika klausosi mūsų.“ Kai tavo mėgstama daina pripildo sielą, o po kūną bėgioja šiurpuliukai, tikriausiai tai vienas nuostabiausių jausmų pasaulyje. Ir klysta tie, kurie įsivaizduoja, kad tikrą, menišką koncertą gali pamatyti tik didmiesčių scenose. Tikras tautiškas muzikos menas yra ir kukliame miestelyje, kur susiburia vienminčiai, negailintys laiko repeticijoms, mylintys rimtą darbą ir turiningą poilsį.
Renginys su visais tradiciniais šventės elementais – muzika, prekyba, pramogomis, bendravimu jau suorganizuotas, tik… labai trūksta visų jūsų, kurie skaitote šias eilutes. Nuoširdžiai kviečiame papildyti šventę savo buvimu, labai jūsų laukiame. Tikrai patirsite gerų emocijų, prasmingai praleisite laisvalaikį, padainuosite, pašoksite, pamatysite, susipažinsite. Žinomų melodijų puokštė puikiai tiks paskutiniam jūsų vasaros savaitgaliui. Galėsite ne tik pasilinksminti, akis paganyti, bet ir paragauti skanių patiekalų, kuriuos paruoš Linos Kuzmarskienės šeimininkės. Maloniai kviečiame rinktis patogią avalynę, nebijoti vasaros karščio – visiems užteks pavėsio palapinėje. Palydėkime vasarą kartu! Ateikite, nenusivilsite!
Renginio organizatoriai

Komentarų nėra