Kviečiame į knygos šeimai „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ pristatymą

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluva ypatinga tikintiesiems, piligrimams, religiniams ir ne tik turistams vietovė, kurios istorija tęsiasi kelis šimtmečius. Visgi kalbėti apie sudėtingą vietos istoriją, pažymėtą ne tik Apsireiškimo, tačiau ir rezistencinių kovų, yra sudėtinga, ypač jauniesiems skaitytojams. Todėl skubame pranešti, kad apie Šiluvą gimė visai šeimai skirta knyga ir jos pristatymas vyks per Šilinių atlaidus!
Rugsėjo 8, 9, 10, 13 ir 14 d. 10 ir 16 val. (9 d. 16.15 val.) Šiluvos piligrimų centre kviečiame į knygos šeimai „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ pristatymą. Tai interaktyvus pasakojimas mažiems ir dideliems apie Šiluvos istoriją bei susitikimas su knygos autorėmis seserimis Danguole Gervyte ir Jūrate Tamošiūnaite-Karašauskiene.
Visų atlaidų metu su knygos autorėmis galėsite susitikti „Artumos“ leidyklos palapinėje. Vaikus kviečiame žaisti Mykolo Karašausko sukurtą stalo žaidimą „Kelionė į Šiluvą“. Žaidimą galite įsigyti kartu su knyga. Taip pat jūsų lauks didelis smagus žaidimas šalia „Artumos“ palapinės. Nepraeikite pro šalį! Drauge atraskime Šiluvos lobį.
„Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ – tai jau trečioji serijos „Perskaitęs duok kitam“ knyga.
Šiluvos piligrimų centro
informacija

Komentarų nėra