Kviečiame į virtualią Kalėdų eglės įžiebimo šventę

Siųsti Versija spausdinimui

Po lapkričio darganų, sparčiai trumpėjančių gruodžio dienų, kai retai pasirodanti saulė net trečią valandą ima liūdnai krypti vakarop, žmonės jaučiasi pasiilgę kažko lengvesnio, džiugesnio, skelbiančio viltį. Tokią laukiamą viltį dovanoja pati gamta: tai sniego baltuma, uždengianti papilkusią žemę, tai greit ilgėsiančios dienos lūkestis ir per amžius susiklosčiusi tikėjimo tradicija – Kalėdos, Kristaus gimimo stebuklas. Laukiant tų įvykių, taip norisi žmonėms dovanoti šventišką džiugesį, turiningos bendrystės pojūtį. Tokia juk yra kultūros darbuotojų pareiga, o šių metų ypatingomis sąlygomis ir nelengva užduotis.
RRKC Nemakščiuose apie bendruomenės pamėgtą eglės įžiebimo šventę pradėta galvoti ir jai ruoštis iš anksto. Nors ir sumažėjusiomis galimybėmis spėtas nufilmuoti kultūrinis renginys, jį virtualioje erdvėje teikiame kaip nuoširdų šventinį sveikinimą Nemakščių ir viso Raseinių rajono žmonėms, linkėdami vidinio atsparumo mums skirtuose išbandymuose, šildančios ir stiprinančios artumos šeimose, žinojimo, kad saugodami save ir kitus sulauksime tokių dienų, kai mūsų gyvenimai bei darbai vėl srovens įprastu ritmu.
Kviečiame Kalėdų eglės įžiebimą Nemakščiuose žiūrėti feisbuko paskyroje RRKC Nemakščiuose gruodžio 18 d. 19 val. Su geriausiais linkėjimais – meno mėgėjų kolektyvai ir jų vadovai Juozas Juščius, Remigijus Laugalis ir Živilė Lembutienė.
Dėkojame seniūnui R.Laugaliui už nuoširdžią visokeriopą pagalbą, mokytojai Irenai Kliknienei – už idėjas ir paramą kuriant aikštės dekorą. Nuoširdžiai ačiū garso įrašų studijos vadovui Raimundui Tarvydui, šviesos operatoriui Nerijui Guntarskiui, Edgarui Juškai, Alfredui Galkauskui, Albinai ir Izidoriui Janušauskams, Linai, Sauliui ir Lukui Lušoms už pagalbą rengiant virtualią Kalėdų eglės įžiebimo šventę.

Lina Andrulienė,
RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių
organizatorė

Komentarų nėra