Kviečiame prisidėti

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluvos kultūros paveldo rėmimo fondas gyvuoja jau trečią dešimtmetį. Nuveikta nemažai gražių darbų puoselėjant Raseinių kraštą: pastatėme Roberto Antinio (tėvo ir sūnaus) sukurtus angelus Šiluvoje, pastatėme Piligrimų kelyje Raseiniai–Šiluva pirmąjį kryžių, įamžinome knygnešio Karabino atminimą, išleidome knygą „Raseinių dekanato varpai ir vargonai“, skirtą Žemaičių krikšto ir Žemaičių vyskupystės 600 metų jubiliejui, ir kt.
Keletą metų rinkome literatūrą apie varpus, rinkome varpelius. Kai Šiluva šventė Lietuvos mažosios kultūros sostinės metus, surengėme varpų parodą Šiluvoje.
Šiandien rengiame seniai planuotą Varpų muziejaus ekspoziciją. Tik rėmėjų dėka ir entuziastingai nusiteikę atlikome visus gražius darbus. Kviečiame prisidėti lėšomis, varpeliais, patarimais. Visų jūsų dėka atsiras dar viena Raseinių krašto lankytina vieta.
Sakoma: ,,Jei duodame stokojantiems, duodame Dievui. Dievas tikrai suras būdą, kaip grąžinti su procentais.“ Galinčius ir norinčius aukoti, prašome lėšas pervesti į Šiluvos kultūros paveldo rėmimo fondą, kodas 172418714, SWEDBANK, 73000, ein. sąsk. LT 84 7300 0100 0257 3215.
Fondo valdyba dėkoja už jūsų aukas.
Gražina Pečkaitienė, fondo valdybos pirmininkė
Tel. 8 612 82 393

Komentarų nėra