,,L-klubas” – čempijonai

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS
Balandžio 2 dieną Raseinių technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko rajono salės futbolo finalinis etapas. Pirmosios į aikštelę išbėgo komandos, žaidžiančios dėl 3-4 vietų – tai „Danspin“ ir „Viesulas“. Labiau patyrę „Danspin“ futbolininkai pirmieji praleido įvartį, bet greitai susikoncentravo ir netrukus ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai(3-2). Iki kėlinio pabaigos vyko lygi kova. Jaunesniems „Viesulo“ futbolininkams ne viskas sekėsi gynyboje ir į pertrauką komandos išėjo pirmaujant „Danspin“ (5-3). Po jos abi komandos demonstravo labai kokybišką futbolą, tik šį kartą geriau sekėsi „Viesulo“ futbolininkams, kurie išlygino rezultatą. Rungtynių laikas baigėsi, bet nugalėtojas nepaaiškėjo, po dviejų  kėlinių rezultatas buvo 8-8. Komandos turėjo žaisti pratęsimą. Kaip ir antrąjį kėlinį, taip ir pratę-simą geriau sužaidė jaunieji „Viesulo“ futbolininkai. Jie laimėjo susitikimą ir iškovojo trečią vietą, nugalėdami pajėgius ir labiau patyrusius varžovus. „Danspin“ – „Viesulas“ 8-9. Nugalėtojų gretose pasižymėjo T. Laurinaitis, įmušęs 4 įvarčius.
Dėl pirmosios vietos susitiko „L-Klubas“ ir „Dubysa“ (Ariogala). Pradžioje abiems komandoms pavyko pelnyti po įvartį, po to sekė labai geras ir kokybiškas „Dubysos“ žaidimas. Ji įgijo gana didelį finalinėms rungtynėms pranašumą – 4-1, tačiau kėlinio antrąją dalį geriau sužaidė „L-Klubas“, jie sušvelnino rezultatą. Po pirmo kėlinio rezultatu 3-4 vis dar pirmavo „Dubysa“. Tik prasidėjus kėliniui „L-Klubas“ išlygino rezultatą (4-4). Po to jie dar pelnė keturis įvarčius, į tai „Dubysos“ futbolininkai atsakė tik vienu. Rajono salės futbolo čempionais tapo „L-Klubo“ futbolininkai finale įveikę „Dubysą“ rezultatu 8-5. Tarp nugalėtojų pasižymėjo M. Bertulis, įmušęs 3 įvarčius. Taip pat buvo išrinktas naudingiausias ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas. Naudingiausiu žaidėju pripažintas R. Arštikis („L-Klubas“), rezultatyviausiu – D. Vizbaras („Viesulas“), įmušęs 24 įvarčius. Kovo 30 dieną susitiko komandos, kovojančios dėl 5 vietos – „Policija“ ir „Legionas“. Policija labai gerai pradėjo susitikimą ir sužaidus tik keletą minučių, jau pirmavo 2-0, bet tai netruko ilgai, nes „Legionas“ labai greitai išlygino rezultatą ir baigiantis kėliniui, dar įmušęs du įvarčius, sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 5-3. Po pertraukos komandos apsikeitė įvarčiais, bet „Legionas“ vėl geriau sužaidė atkarpą ir pelnė du įvarčius be atsako, taip įgydamas
pranašumą (8-4). Atrodė, kad tai jau solidus pranašumas ir laiko nebuvo likę daug, bet „Policija“ kilo į paskutinį šturmą. Jie sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet išlyginti
nepavyko. „Policija“ – „Legionas“ 7-9. Nugalėtojų gretose pasižymėjo M.Gailius (3 įvarčiai), pralaimėjusių – E. Juška (4 įvarčiai). Jau antrą kartą žiūrovams, kurie
ateina pažiūrėti susitikimų, pasikartojo labai nemalonus epizodas. Kažkodėl vykstant futbolo varžyboms būna užrakinamas balkonas. Tiesiog nesuprantama, kaip reikia
žiūrėti žaidimą sėdint salėje už vartų ir saugotis smūgiuotų kamuolių, be to, ten netelpa tiek žiūrovų, kiek ateina. Ką jau kalbėti apie moteris ir merginas. Teko matyti trejetą moterų, kurios pasiliko stebėti futbolo, o kitos sirgalės patraukė namo. Ėjo pažiūrėti futbolo varžybų, bet išėjo vakarinis pasivaikščiojimas prieš miegą. Tiesiog sunku paaiškinti tokius dalykus, norėčiau, kad kas paaiškintų, gal aš ko nesuprantu? Pas mus dažnai skundžiamasi, kad žmonės neaktyvūs ir neina žiūrėti varžybų. Kaip jas galima žiūrėti, jei nėra tam galimybių. Porą kartų į tokį renginį atėjęs žmogus, trečią kartą jau neina. Gal kas sugebės į tai atsakyti, o gal rekomenduos kitų būdų, kaip galima būtų stebėti rungtynes. Dėkojame, kad per finalą balkonas buvo atrakintas. Sirgalių ir emocijų tikrai netrūko.