Laimėjimas tarptautiniame konkurse

Siųsti Versija spausdinimui

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras suorganizavo tarptautinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Šiuolaikinė madona“. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką išaukštinant motinos svarbą Lietuvos kultūros istorijoje ir šiandieniniame gyvenime. Madona − Mergelės Marijos vaizdinys krikščioniškajame mene, jame ji užima centrinę vietą. „Šiuolaikinė madona“ – tai tarsi motinystės simbolis, atspindintis amžiną vertybę, nepriklausomai nuo laikmečio.
Šiame konkurse dalyvavo Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji kūrėjai. Jiems mama – įkvėpimo šaltinis, angelas sargas, sapnų globėja. Kiek­vienas vaikas, piešdamas savo mamą, sudeda visą šilumą ir nuostabias emocijas. Visi piešiniai spinduliuoja mamos grožį.
Geriausiai konkurse sekėsi Agnieškai Aukštakytei ir Astrėjai Vaitkevičiūtei. Jos 7–10 metų amžiaus grupėje tapo III vietos diplomantėmis. Orinta Masiulytė apdovanota padėka už kūrybiškumą. Šios jaunosios menininkės sukūrė nuostabius mamų portretus. Tai jau ne pirmi jų įvertinimai respublikiniuose ir tarptautiniuose piešinių konkursuose.
Džiugu, kai dailės studijos mokinių piešiniai yra įvertinami prizinėmis vietomis. Belieka tik palinkėti mažiesiems menininkams kūrybinės ugnelės, kuri suteikia sparnus gyvenimo skrydžiui.
Dalia Rapalytė,
RRKC dailės studijos vadovė

Komentarų nėra