Laisvės dvasia lai vienija ir suteikia tvirtybės

Siųsti Versija spausdinimui

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – tai visiems brangi ir ypatinga šventė. Virtualus renginys prasidėjo paroda „Nupiešiu Lietuvą ant sniego“. Puikūs piešiniai ant sniego atskriejo iš Kauno r.
Kulautuvos pagrindinės mokyklos 2 klasės, Betygalos Maironio gimnazijos 1 klasės, Blinstrubiškių socialinės globos namų, Nemakščių bendruomenės „Santalka“, Salomėjos ir Prano Laurinavičių, Daivos ir Žydrūno Navickų, Danelijos Laurinavičiūtės, Urtės Laurinavičiūtės, Ritos Tamutienės, Mato Urniežiaus, Emilio Skavidžio, Lėjos Gailiūtės, Jokūbo Pudžiuvelio, Gustės ir Arno bei Sigitos Račienės.
Raseinių rajono kultūros centras Sujainiuose, bendradarbiaudamas su Raseinių rajono kultūros centru Plikiuose ir Berteškiuose, paruošė virtualų sveikinimą, kuriame dalyvavo Ariogalos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė, Betygalos seniūnijos seniūnas Stanislovas Totilas ir Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė. Tolimiausi virtualūs lietuvių sveikinimai atskriejo iš Ramsgate (Kent, Anglija) ir Valensijos lietuvių bendruomenės sveikinimas iš Ispanijos. Muzikinį sveikinimą dovanojo Raseinių rajono kultūros centro Berteškiuose Erikos ir Jolitos duetas bei Raseinių rajono kultūros centro darbuotojų tercetas (Ligita Matelienė, Jolita Lukonaitienė, Rita Visockienė).
Tegul Kovo 11-oji visuomet bus mus vienijanti ir telkianti šventė. Tegul iš kartos į kartą perduodama laisvės dvasia vienija ir tesuteikia mums tvirtybės lemiamų sprendimų akivaizdoje, kad ir toliau galėtume gyventi dorai ir teisingai.
Nuotraukų parodą „Nupiešiu Lietuvą ant sniego“ galima peržiūrėti

https://www.facebook.com/163186887423776/videos/1007546389775023,

o virtualų sveikinimą su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena –

https://www.facebook.com/163186887423776/videos/2781069305464439.

Rita Visockienė, RRKC Sujainuose
kultūrinių renginių organizatorė

Komentarų nėra