Literatūrinė muzikinė valanda „Tu – mano Lietuva“

Siųsti Versija spausdinimui

Kaulakių biblioteka Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse surengė literatūrinę muzikinę valandą „Tu – mano Lietuva“. Joje dalyvavo tautodailininkė Elvyra Vaštakienė ir literatas Alfonsas Vaičiulis. Biblio­teka pasipuošė E.Vaštakienės tapytais paveikslais, išskleista rajono mero Andriaus Bautronio dovanota Lietuvos istorinė vėliava su Vyčiu.
Skambėjo A.Vaičiulio kūrybos eilės, skirtos Lietuvai, didesnė dalis E.Vaštakienės atliekamų dainų buvo sukurtos pagal A.Vaičiulio eiles. Netikėtai biblioteka sulaukė dovanų: bibliotekos lankytoja Ona Kasevičienė į renginį atėjo su dovana – įspūdinga knyga „LIETUVA. Šeimos enciklopedija“. Biblioteka dėkinga O.Kasevičienei už šią vertingą knygą. A.Vaičiulis atsivežė savo rankų darbo pintų krepšelių, juos lankytojai greitai išgraibstė sau arba dovanoms.
Taip sutapo, kad vasario 16-ąją A.Vaičiulis švenčia ne tik valstybinę šventę, bet ir savo gimimo dieną. Šių metų gimtadienis – jubiliejinis, Alfonsas švenčia 75-erių metų sukaktį, todėl sulaukė sveikinimų ir visi kartu jam palinkėjome ilgiausių metų.
Nuoširdžiai dėkojame renginyje dalyvavusiems Pagojukų seniūnijos seniūnui Antanui Valantinui ir vyresniajai specialistei Ginai Mažeikienei už parodytą pagarbą ir dėmesį svečiams.
E.Vaštakienės tapybos darbų paroda Kaulakių bibliotekoje eksponuojama iki kovo 10 d. Kviečiame aplankyti, paveikslais galima ne tik pasigrožėti, bet ir patikusį įsigyti.

Zita Gedminienė,
Kaulakių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra