M.Norkaus fotografijų paroda

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka kovo 6 d. 16 val. maloniai kviečia visus į jubiliejinę Mindaugo Norkaus parodą „Akimirkos“. Parodoje pristatoma daugiau kaip 30 portretų, fotografuotų nuo 1975 m. ligi šiol, įamžinant pasišventusių Lietuvos menininkų ir kultūros puoselėtojų gyvenimo akimirkas. Tai kelių kartų aktorių, režisierių, rašytojų, dailininkų ir kompozitorių plejada.
Ilgai besidarbuodamas Lietuvos televizijoje, Lietuvos kino studijoje ir „Studijoje 2000“ M.Norkus nuolat bendradarbiavo su režisieriais V.Žalakevičiumi, M.Giedriu, A.Araminu, aktoriais R.Ramanausku, V.Mainelyte, G.Girdvainiu, I.Dapkūnaite, O.Juodyte-Chadaravičiene, dailininku V.Kalinausku, režisiere ir aktore G.Dauguvietyte, kompozitoriais ir dirigentais G.Kuprevičiumi, S.Sondeckiu, K.Kavecku, D.Katkumi, rašytojais R.Granausku, S.Geda, A.Baltakiu, J.Apučiu, J.Ivanauskaite, garbiais Dainų švenčių baletmeisteriais, šokėjais, meno vadovais, kitais iškiliais menininkais.
Laikas negailestingai retina mūsų kultūros didžiūnų gretas, o dešimtmečius saugomos nuotraukos kvieste kviečia sustoti, akylai, neskubriai pasidalyti ta įstabia akimirka, kuri daugiau nebesugrįš, tik liks paliudyti meilingą žvilgsnį, gilią pagarbą ir itin artimą, nuoširdų fotografo santykį su savo herojais.
M.Norkus yra žinomo tapytojo Vinco Norkaus sūnus, tęsiantis menines šeimos tradicijas ir nepamirštantis savo šaknų.
Parodos autoriaus
M.Norkaus informacija

Komentarų nėra