Magijos kupinas susitikimas su rašytoja Lavisa Spell

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 4 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Pramedžiavos filialas organizavo susitikimą su rašytoja Lavisa Spell. Bibliotekos kiemelyje viešnios laukė įvairaus amžiaus knygų skaitytojai. Dar prieš renginį jie tarpusavyje diskutavo apie perskaitytas pirmąsias šios autorės knygas, dalijosi pastebėjimais, mintimis.
Rašytoja skaitytojams žinoma kaip meilės romanų „Būti (su) ragana“, „Tapk ragana (jei nori)“, ,,Meilėje kaip kare“ autorė. Šios knygos sulaukė bibliotekoje didžiulio skaitytojų susidomėjimo.
Susitikimą pradėjome nuostabiomis melodijomis, kurias galėjo išgauti patys dalyviai su rašytojos atsivežtais įmantriais mušamaisiais muzikos instrumentais – mėnulio būgnais. Skambant melodijoms, visi lyg susikaupė, pasinėrė į magiškų istorijų kupiną rašytojos pasakojimą. Susitikime rašytoja pasakojo apie savo knygų gimimo istorijas, magijos elementus, kuriuos įtraukia rašydama knygas, nuoširdžiai atsakė į pateiktus klausimus.
Maloni dovana Pramedžiavos bibliotekos skaitytojams – naujoji Lavisos Spell knyga „Narvelyje“, kuri dar visai neseniai iš spaustuvės atkeliavo į rašytojos rankas. Rašytoja sakė, kad šią knygą, kaip ir visas savo anksčiau išleistas, rašo ir skiria atostogoms ir poilsiui. O skaitydami skaitytojai gali panirti į magiškų pojūčių būseną, pajusti tikro įsimylėjimo jausmą.
Puikus susitikimas ir nuoširdus bendravimas su rašytoja Lavisa Spell išliks susitikimo dalyvių širdyse dar ilgai. O jos knygos, papuoštos autorės autografais, bus skaitomos ne tik dalyvavusiųjų susitikime, bet ir jų šeimos narių, draugų, pažįstamų.
Raimundė Višinskienė,
Pramedžiavos bibliotekos bibliotekininkė
********************
Prie Girkalnio miestelio tvenkinio birželio 4 d. Girkalnio biblioteka pakvietė knygų mylėtojus į susitikimą su rašytoja Lavisa Spell. Tikrieji rašytojos vardas ir pavardė – Auksė Šiugždinienė.
Lavisa Spell prasitarė, kad toks slapyvardis pasirodė labiau tinkamas pasirašyti meilės romanuose su fantastikos prieskoniu. Ji gali atvirai rašyti apie meilę, raganų ir demonų pasaulį, vaizdžiai nupiešti erotines scenas. Magija – tai natūrali kasdienybė ir ją norisi perteikti savo knygose, sudominti skaitytoją.
Rašytoja kalbėjo, kad skaitant apie stebuklus ir fantastiką dingsta racionalaus proto vertinimas, atsipalaiduojama ir lengviau priimamos neįprastos idėjos. Jos knygos yra skirtos moterims, bet jas skaito ir vyrai. Skaitydamas knygą „Tapk ragana (jei nori)“ supranti, kad esi atsakingas už savo gyvenimą, santykius ir sveikatą. „Kiekvienas esame atsakingas už savo mintis, kiekvieną žodį, pasirinkimus. Ragana yra toji, kuri regi daugiau ir giliau…“
Rašytoja taip pat pasidalijo naujausia savo knyga „Narvelyje“. Ši knyga apie tai, kas sako tiesą ir kas klysta. „Ar meilė reiškia išsilaisvinimą, ar dar ankštesnį narvą.“
Girkalnio bibliotekos knygų mylėtojams buvo smagu susitikti su rašytoja Lavisa Spell po atviru vasaros dangumi ir išgirsti įdomių minčių apie žmonių tarpusavio magiškus bendravimus, taip pat įsigyti autorės kūrinių su autografais, pabendrauti, apsikeisti dovanėlėmis.
Iki kitų susitikimų Girkalnio miestelio erdvėse!

Virginija Šileikienė,
Girkalnio bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra