MAGRĖSBALDAI.LT

Siųsti Versija spausdinimui

Fotelio derinimas jau sukurtame interjere

Kiekvienas namuose norime jaustis komfortiškai ir turėti visas galimybes atsipalaiduoti. Ne visada turime šansą atnaujinti jau nusibodusį jų interjerą, kadangi paprastai tai reikalauja nemažai išlaidų ir laiko. Atsinaujinimas ne tik leidžia pakeisti aplinką, bet ir įnešti daugiau spalvų į savo gyvenimą. Vienas iš paprasčiausių būdų pridėti naujų detalių kambaryje – tai stilingas ir patogus fotelis. Tad kaip derinti naują baldą jau esame kambario interjere?

Apgalvokite norimą stilių

Jei norite ne per daug drastiškų pokyčių, geriausia rinktis fotelį, kuris atitiktų jūsų namų dekorą ir jau kambaryje esančius baldus. Apgalvokite audinius, kadangi pasirinktas jų tipas lems baldo ilgaamžiškumą. Todėl apgalvokite ir savo gyvenimo būdą. Ar turite gyvūnų arba vaikų? Norimo audinio fotelį galite išsirinkti paspaudę ant šios nuorodos:https://www.magresbaldai.lt/baldai/foteliai/

Tačiau, jei norite patalpoje panaudoti naujų akcentų, pamąstykite apie drąsesnius, bet puikiai derančius variantus. Jei jau turite raštuotą sofą ar tapetus, pasirinkite paprasto audinio fotelį, atitinkantį, pavyzdžiui, dominuojančią rašto spalvą. Kita vertus, jei jūsų turima sofa ar kitas baldas yra paprasti, fotelis su raštuotu audiniu gali suteikti kambariui daugiau patrauklumo.

Apgalvokite spalvas

Remiantis spalvų psichologija, parinktos spalvos turi įtakos emocinei būsenai. Plačiame asortimente neabejotinai rasite sau ir savo erdvei labiausiai tinkantį fotelį. Atsistokite kambaryje ir pagalvokite. Įvertinkite spalvas tiek kambario viduje, tiek už lango, tada apsvarstykite, kas labiausiai tiktų erdvėje, o kas – tikrai ne.

Pastelinės spalvos, pavyzdžiui, mėlyna, gali nuraminti, kelti asociacijas su poilsiu, jūra. Raudona – tai dominavimo, gyvybingumo spalva, todėl ji gali suteikti energijos. Jei įmanoma, prieš pirkdami fotelį įsigykite audinio pavyzdį, kad pamatytumėte, kaip tam tikra spalva dera jūsų nepakartojamame interjere.

Išeikite iš komforto zonos

Norint atnaujinti interjerą ir per daug nesistengiant sukurti kambaryje naują tematiką, nebijokite rizikuoti. Rinkdamiesi fotelį oficialesniam ar tradiciškesniam kambariui pabandykite derinti visiškai kitokios tematikos modelį. Neatmeskite galimybės sujungti derančius fotelius, pavyzdžiui, išraiškingesnių ir netradicinių formų. Taip galite sukurti dramatišką efektą. Nereikia siekti tobulos simetrijos, neįprastų spalvų ir formų derinys puikiai tinka kambaryje ir ypač, jei jame vyrauja neutralios spalvos.

Taigi, reikia labai nedaug tam, kad papildytumėte kambarį naujomis emocijomis. Tai galite pasiekti pasirinkdami įdomesnį, bet derantį prie baldų fotelio audinį, taip pat spalvas, kurių galbūt net neišdrįstumėte naudoti. Negana to, išraiškingesnių formų baldai visada suteiks kambariui didesnį įspūdį.

Komentarų nėra