Maloniai kviečiu – būki mūsų šventės svečiu!

[1]Rugpjūčio 31 d., šeštadienį,
12 val. vėl visi esate laukiami Girkalnyje, Vingio gatvės vasaros estradoje, kur vyks tradicinė, keturioliktoji, respublikinė kapelų šventė „Girkalnio griežynė 2019“.
Atvykusiems garantuojame skambios dainos, smagaus šokio, geros nuotaikos terapinį seansą, kurį nemokamai paruošė Veliuonos kultūros centro Raudonės, Užvenčio „Ventos“, Šeduvos „Užuovėjos“, Butkiškės, Girkalnio „Gojaus“, Nemakščių vyrų, Pakražančio, Viekšnių „Virventos“, Šilalės „Padkavos“, Ežerėlio „Samanėlės“ liaudiškos muzikos kapelijos.
Kažkas iš senovės išminčių yra pasakęs: „Ne mes klausomės muzikos, o muzika klausosi mūsų.“ Būtų galima pridėti – ir gydo. Muzika, kaip gydymo priemonė, buvo taikoma dar senų senovėje. Apie ją užsiminė ir Pitagoras, ir Avicena. Jie tikino, kad muzika galima išgydyti dvasios ir kūno ligas, o Avicena muziką laikė puikia žmogaus organizmo šluota, padedančia išvalyti kūną. Kai tavo mėgstama daina pripildo sielą, o po kūną bėgioja šiurpuliukai, tikriausiai tai vienas nuostabiausių jausmų pasaulyje. Ir klysta tie, kurie įsivaizduoja, kad tikrą, menišką koncertą gali pamatyti tik didmiesčių scenose. Tikras tautiškas muzikos menas yra ir kukliame miestelyje, kur susiburia vienminčiai, negailintys laiko repeticijoms, mylintys rimtą darbą ir turiningą poilsį.
Renginys su visais tradiciniais šventės elementais – muzika, prekyba, pramogomis, bendravimu – jau suorganizuotas, tik labai trūksta jūsų visų, kurie skaitote šias eilutes. Nuoširdžiai kviečiame pripildyti šventę savo buvimu, labai jūsų laukiame. Tikrai patirsite gerų emocijų, prasmingai praleisite laisvalaikį, padainuosite, pašoksite, pamatysite, susipažinsite. Puikiai žinomų melodijų puokštė tikrai tiks paskutiniam jūsų vasaros vakarui. Galėsite ne tik pasilinksminti, akis paganyti, bet ir papramogauti išbandant save virtualios realybės šou, vaikučių lauks nemokamas batutas, paskanausite „L klubo“ ruoštų gardumynų. Maloniai kviečiame ieškoti patogios avalynės patrepsėjimui, raginti draugus, pažįstamus, kaimynus ir visi susitikime vasaros palydėtuvių šventėje.  Aktyviausiems jau paruošti saldūs prizai-siurprizai. Palydėkime vasarą kartu!
Justina Šaulienė,
Girkalnio seniūnijos seniūnė